Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kecskeméten hol van nőgyógyász...

Kecskeméten hol van nőgyógyászati rendelés délután?

Figyelt kérdés

Alapból utálok dokikhoz járni, de nőgyógyásznál még sosem voltam..

A napokban eléggé kellemetlen érzéseim vannak ott lent. (ég, csíp, viszket,)

Utána néztem hogy mi okozhatja ezt, most már tisztábban látom a helyzetet, már csak dokihoz kéne menni hogy megmondja hogy mi merre hány méter.. :)


17/L


2015. dec. 7. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Délután szerintem sehol. Csak magándokinál. Keress egyet és jelentkezz be. Bár mire időpontot kapsz, az nem biztos,hogy egyből lesz, ezzel meg nem ártana minél hamarabb kezdeni valamit.
2015. dec. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor addig természetes gyógymóddal kell próbálkoznom... Teafaolaj ülőfürdő mennyire hatásos? enyhít valamit?
2015. dec. 8. 06:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlenül kell természetes gyógymód. Mert lehet,hogy az sem hat vmi gyorsan.

Bemész a patikába, veszel Canesten kombit, ami vény nélküli és felrakod a 3 tablettát három napon keresztül. Ha az nem hat, akkor érdemes dokihoz menni. Az én orvosmohoz sokszor nehéz bejutni, ezért ha volt olyan,hogy összeszedtem valamit, én először mindig ezzel próbálkoztam. Legtöbbször hatott is.

2015. dec. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Canesten combi szerintem megoldja problémádat.
2015. dec. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó és utolsó előtti: Köszi! :) Mindenképp teszek egy próbát a Canesten Kombival. Árban mennyi? 2-3 ezer körül van? :)
2015. dec. 8. 10:23
 6/8 A kérdező kommentje:
vettem! :D 2700Ft volt. Tényleg hat, pedig most használtam első alkalommal.
2015. dec. 8. 13:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Óvatosan a Canestennel! Engem nagyon felmart, és nem is oldotta meg a problémámat.


Én a ClionD-re esküszöm, de ahhoz orvos kell, mert vényköteles.

Nem jársz véletlenül Budapesten?

2015. dec. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem járok Pesten. Csak itt Kecskeméten kellene találnom egy normális nődokit. :) magán rendelés felejtős. nincsenek 10ezreim minden egyes alkalomra amikor megnéz.
2015. dec. 10. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!