Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Zavar a nemi szervem szaga....

Zavar a nemi szervem szaga. Normális ez?

Figyelt kérdés

Semmi problémám nincs már,nőgyógyásznál egy időben szinte heti vendég voltam,mert mindig volt valami fertőzésem,szerencsére rájöttek hogy méhszájsebem van és attól volt.Ezt meg is műtötték,azóta szerencsére semmi bajom nincs.Folyásom minimális,nincs szaga,vagy pedig enyhe,édeskés illatú.Természetesen a higiéniára is odafigyelek,naponta tusolok,nagy wc-zés után is mindig lemosom magam alul.

Fürdés után nincs szaga a nemi szervemnek,viszont napközben,estére már szokott lenni.Nem erőteljes,de lehet érezni és nem rózsaillatú.Páromnál is tapasztaltam már ezt,fürdés után neki sincs szaga,viszont egy hosszú nap után bizony már van,és nem szívesen veszem a számba a péniszét.Nyilván neki sem hagyom hogy bármit csináljon mielőtt nem fürödtem meg.


Lehet valahogy változtatni ezen a szagon?


22/L


2015. dec. 8. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én is így vagyok vele.

Bár azt észrevettem, hogyha "mama" bugyi van rajtam, akkor nincs szag, ha sima tanga, akkor erősebb a szag.

Úgyhogy lehet, hogy sokat számít a fehérnemű.

2015. dec. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értem miért vagy ezen kiakadva, a bőrödnek sincs olyan rózsaillata estére mint közvetlenül fürdés után, akkor a nemi szervednek hogy lenne.
2015. dec. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd a sírban szépen elmúlik. A nyálkahártyák tele vannak mikroorganizmusokal, amelyeknek fontos védő szerepük van az egyéb betolakodókkal szemben. A nemiszervek nyálkahártyáján tejsavas és vajsavas erjesztést végző baktériumok vannak elsősorban, az általuk termelt szerves savak némileg illékonyak és jellegzetes szaguk van, viszont védenek a gombák és egyéb baktériumok ellen.
2015. dec. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!