Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire utal a fehér váladék a...

Mire utal a fehér váladék a nemiszervnél? Egy ideje eléggé viszket és kicsit csip ha pisilek. Ez mitől lehet és mvel lehet elmulasztani? Eléggé zavaro :/

Figyelt kérdés
2015. dec. 9. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Minden nyílás tisztítja önmagát, a nemi szervi nyílások is.

Ha eltér a megszokottól valami (ézet vagy a váladék külleme), az jelenthet fertőzést.

Ha lány vagy, egy PH-teszttel tudod ellenőrizni, hogy jó-e a kémhatása, és akkor nincs fertőzés.

2015. dec. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok. Köszi
2015. dec. 9. 22:43
 3/8 anonim ***** válasza:

És volt nemi kapcsolatod már?

Esetleg antibiotukumot szedtél?

Uszodda, közös zuhanyzóhazsnálat?

Ki lehet sakkozni, mi jöhet szóba okként, ha ezeket tudja az ember.

Hány éves vagy?

Az alapinfókat ide gyűjtöttem össze:

[link]

2015. dec. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha viszket, az nem normális, valószínűleg elkaptál valami fertőzést. Szóval irány a nőgyógyászhoz, ő megvizsgál, és kiválasztja a számodra megfelelő krémet/kúpot.

19L

2015. dec. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gombától, baktériumtól lehet.
2015. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A fehér váladék:fehér folyas,természetes jelenség,minden nőnek van,tini korban jelenik meg(akár 9-10 éves korban is már),menopauzáig tart(a mensi végleg elmúlik kb 45-55 éves kor).Színe fehér,átlátszó lehet,ha száradni kezd sárga,pici szaga van,a hüvely tisztulását szolgálja.

Tisztasági betétet használj és tiszta marad a bugyid.


Hány éves vagy?


Ha frissen borotvált a nuni vagy ha megfázik,felfázik valaki,túl mossa a nunit,intim mosakodószertől is csíphet,de ez magától pár nap alatt elműlik.

2015. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
18 vagyok. volt már de csak egyszer pár hónapja. nem szedeek semmi gyógyszert és mivel kolis vagyok közös a zuhanyzó 5 lánnyal :/ köszönöm a válaszokat!
2015. dec. 14. 19:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor a fiú is esélyes forrás, meg a zuhanyzó is.

Ha lesz diagnózisod, szólj a fiúnak.

2015. dec. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!