Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok amikor életetekben...

Lányok amikor életetekben elöször menstruáltatok és rájöttetek hogy most már majdnem egész életetetekben havonta ez meg fog történni mit éreztetek?

Figyelt kérdés

2015. dec. 10. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Semmit, előtte már évek óta hallgattam, hogy ez lesz, ilyen a női let.
2015. dec. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
59%
tudtam, hogy lesz ilyen... csak annyit mondtam remek, hát ez is meg van
2015. dec. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Én megkönnyebbültem, mert mindenhol azt sulykolták a fejembe, hogy ez mennyire szar meg görcsökkel jár, ehhez képest el lehet viselni és nem fáj.
2015. dec. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem örültem neki! 11 éves voltam és azóta nem lehet normálisan elmenni nyaralni, mert kétszer előre foglaltunk helyet a szállodában és egyszer sem lett jó, meg kényelmetlennek érzem magam akkor.
2015. dec. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Én akkor azt se tudtam, hogy mi ez...

Kiszaladtam anyumhoz, és kérleltem hogy bocsásson meg, mert lett valami a bugyimmal..:D

Aztán persze ő tudta hogy mi ez (még jó :D), és elmagyarázta.

2015. dec. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

Semmit. Anyám kicsit sokkot kapott, én természetesnek vettem, hiszen az :)

De nem fogok majdnem az egész életemben menstruálni... Azért én még minimum 60 év lehetőleg aktív életet tervezek a klimax után, s utána majd újra előveszem a kérdést.


Most így 28 év menstruáció után ugyanúgy állok hozzá, mint az elején. Csak szerencsésnek is érzem magam, hogy nekem sosem fáj, nem érzékeny semmi és egyáltalán semmi gondot nem okoz, maximum a legerősebb napon necces teljesítménytúrára menni, a többin már nem gond.

2015. dec. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél nem éreztem semmit, szóval elfogadtam h ez van. Aztán szépen lassan egyre fájdalmasabb lett ez az egész. Nagyon fáj a hasam az első napon és kisugárzik a derekamba is. Egyfolytában fáradt vagyok, nehezen mozgok, rossz a közérzetem, néha az ájulás környékén vagyok, elsötétül előttem minden.. Ráadául amilyen szerencsétlen vagyok, általában pont akkor jön meg mikor nyaralni megyünk. Szóval a pokolba kívánom azt, aki kitalálta a menstruációt.
2015. dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Hát nem voltam túl boldog, ki akartam vetetni a méhem, annyira utáltam.. Most meg örülök, ha megjön :) (pco-s vagyok).
2015. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
suliban jött meg, piros foltok voltak a folyásomban nagyon megijedtem mert csak 11 voltam, aztán délután teljesen megjött, hívtam anyámat, ő nagyon örült neki, de én nagyon mert túl korainak tartottam. Egész délután/este sírtam. Novemberben jött meg, azért írtam, hogy lehet este volt már. Vagyis ez 2002-ben volt.
2015. dec. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Egy esős nap jött meg,pontosan emlékszem. Sírós hangulatomban voltam,épp depoztem,csak ultem a fasladan es hallgattam a szomoru zeneket. Kimentem a wc-re es annyira meglepodtem,ott volt a kedvenc bugyimon egy verfoltocska,annyira meglepodtem,hogy elkezdtem sirni:)
2015. dec. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!