Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el az anyukámnak...

Hogy mondjam el az anyukámnak hogy szeretnék melltartót? Többi lent

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és az osztálytársaimnak (lányok) már van melltartójuk. nekem is van mellem és akkora hogy már hordhatnék melltartót. az anyukám soha nem mondta a melltartós ügyet csak azt hogy nőni fog a mellem. előtte fürdök és látja hogy mekkora és mégsem mondja. valyon az osztálytársaim hogy kapták meg az első melltartójukat?? nem merem anyának mondani hogy szeretnék melltartót. hogy közöljem?

2015. dec. 10. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Mi ebben a szégyellnivaló? Megmondod neki, hogy itt az ideje, hogy te is melltartót hordj. Ennyi!
2015. dec. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
úgy hogy mondd meg neki... ez nem ciki. régen én is annak éreztem :D de megmondtam anyunak. és utólag visszagondolva nem, nem volt az.
2015. dec. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Én tavaly kértem meg rá anyát. Egy ballagó ruhát vettünk és mondta anyának hogy vegyünk alá melltartót,aztán levettem felpróbáltam és megvettük.Elég ciki volt akkor,de most visszagondolva nem az. Hidd el meg fogja érteni:) Sok sikert:)
2015. dec. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Anya, ha nem veszel melltartót, nem lesz mi alá benyúljon a barátom:D
2015. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, nem ciki!!!
2015. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...de az anyukám nemnagyon hord melltartót csak ha meg valahová...félek hogy azt mondja hogy még kicsi
2015. dec. 10. 21:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Mekkora melleid vannak?
2015. dec. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ó, pár évvel ezelőtt nekem is ugyanez volt a traumám sokáig. Akkor valami hatalmas dilemmának éreztem, de mára már örülök, hogy túlvagyok azon az időszakon. Egyébként mond neki, hogy anya, szeretnék egy topot/melltartót, mert néhány ruhámban elég kellemetlenül érzem magamat, hogy átlátszik... Vagy valami ilyesmi. Sok sikert!:)
2015. dec. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én anno mondtam, hogy kezd idegesíteni tesi órán, hogy "lötyög" a mellem.

Én se értem, miért nem kérdezett ő rá, hogy nem szeretnék-e mg. Vagy csak mondhatta volna, hogy ha úgy érzem, hogy már zavar, akkor szóljak.

2015. dec. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is paráztam mit szól anya, de mondta még nem muszály hordanom, visszavett egy régi melltartója pántjából ami kb jó volt rám és azt mondta próbáljam ki 1-2 hétig, ha kényelmes, nem zavar akkor veszünk pár olyat ami jó rám.
2015. dec. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!