Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan, aki rendesen...

Van itt olyan, aki rendesen szedte a fogamzásgátlót mégis terhes lett?

Figyelt kérdés

Tehát nem hagyott ki egy szemet sem, nem hányt, nem volt hasmenése, nem szedett antibiotikumot.

Milyen fogamzásgátlót szedtetek és hogy derült mi a terhesség? Megtartottátok?



2015. dec. 13. 11:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Ilyen nem igen van...
2015. dec. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én rengeteg ilyenről hallottam és nagyon félek. :/
2015. dec. 13. 11:30
 3/14 anonim ***** válasza:
9%
Dehogy nincs ilyen. Triregol tabletta mellett legalább 4 ismerősöm lett terhes,egy van köztük,aki megtartotta,teljesen egészséges a gyerek. Én diane 35 mellett lettem terhes, szintén megtartottam,egészséges,okos gyerek, minden rendben van vele.
2015. dec. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

Olyannyira nincs ilyen, hogy osztálytársam anyja így lett terhes.

Nem, nem 100%-os a fog.gátló hatékonysága.

2015. dec. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha félsz,akkor ezt beszéld át nőgyógyásszal,sokszor gond az,hogy nem megfelelő tablettát szednek a nők,nem mindenkinek reagál úgy a szervezete,ahogy kellene. Illetve vannak még más,nem tabletta féle módszerek is, lehet esetleg kombinálni. Az új generációs fogamzásgátlók amúgy már biztonságosabban, az a kettő,amit fent említettem,azok régiek.
2015. dec. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Anyukám is Triregolt szedett majdnem 20 évig, ő nem lett terhes.
2015. dec. 13. 11:46
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Én ezeket a sztorikat nem értem. Oké, hogy nem 100% a tabletta, de irreálisan sok ilyen történettel rémisztget mindenki. Ha rendszeresen szedik, nincs hasmenés, nincs hányás, akkor a tabletta nem csak a peteérést akadályozza meg, hanem besűríti a hüvelyváladékot és megakadályozza a méhnyálkahártya megvastagodását, vagyis "háromszorosan" is véd a nem kívánt terhesség ellen. Tehát még ha be is csúszik tabletta mellett egy peteérés, abból elvileg nehezebben lesz terhesség, mint tabletta nélkül. Ezért érthetetlen számomra ez az emlegetett rengeteg tabletta melletti terhesség, mert ehhez sok "véletlennek" kell összejönnie. Egyébként szerintem ha valaki folyton ezen parázik, inkább ne szedje, nem éri meg az állandó idegeskedés, inkább használjon más módszert.
2015. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Persze , 100% hogy van ilyen hisz az osztálytárs a szomszéd meg a postás anyja is....hát persze és az atombiztos amit mondanak...aki meg amellett lesz terhes az rosszul szedi vagy magának is hazudik hogy becsusszant az a gyerek....
2015. dec. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Gyanúsan sokan estek teherbe tabletta mellett ezen az oldalon is.
2015. dec. 13. 20:38
 10/14 anonim ***** válasza:
A párom exe is "tabletta mellett" lett terhes. Így tudja mindenki, így azt hiszi ha úgy bánik a gyerekkel mint a kutyával akkor majd megértik hisz "becsúszott" gyerek...közben meg anno a bátyus családot alapított...vissza kellett nyerni a középponti szerepet...
2015. dec. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!