Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S! Nagyon kitágult...

S. O. S! Nagyon kitágult hüvelyem van? Lehet igy edzeni a pc izmokat?

Figyelt kérdés

Angliába élek 20 éves vagyok és 4 hónapja szültem természetes úton ikreket. Na most a hüvelyem úgy kitagult, hogy a páromnak az ujját is bekel nyomnia a pénisze mellé hogy ő is és én is érezzek valami, pedig elég vastag pénisze van. Hallottam eről a kegel és a Kriston féle intimtornárol de az a Baj, hogy Angliába vagyok és plusz időm se lenne elmenni ha lenne itt ilyen tanfolyam. Könyvet letöltöttem és DVD-t megrendelni nemtudom :( Amit csinalok, hogy reggel és estehanyat fekszek Lábaimat felhúzom talpam a padlon és 1 ujjamat berakom a hüvelyembe és összeszoritom az izmokat. 2 féleképen tudom az egyik mikor csak a hüvely bemrnetelem szoritom és a masik mikor a hüvely belsejét emelem fel a hasüreg felé...szóval szép lassan szoritóm 15-ig szamolok majd lassan elengedem ezt 28x csinalom...majd a végén gyors szoritasokat és ezt több pozicioba! Szerintetek ér valamit? Nagyon elvagyok keseredve mert van mikor a párom nem is bir elélvezni :( sajnos tanfolyamra meg télleg nincs lehetőségem :( Kérlek titeket segitsetek vagy aki tudja irjon gyakorlatokat vagy nemtudom mert a tanfolyamon is csak mondja a tréner....tudom ez nagyon nehéz de én ugy elvagyok keseredve :(


Elöre köszönöm a válaszokat és ha rossz kategoriába raktam a kérdést kérlek jelezzétek!



2015. dec. 17. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Naponta 15-20 percet csináld.
2015. dec. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász mit mond? Nem szokott ennyire kitágulni szülés után a hüvely, hacsak nincs valami szakadás, akkor viszont plasztikai műtét segíthet.

Kissé kitágult hüvely esetén segíthet az intim torna, ha naponta csinálod, de szerintem a te eseted nem ilyen.

2015. dec. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem voltam meg nőgyógyásznál de most hogy kérded elfogok menni!! Nagyon nehéz szülésem volt és ráadásul 2 gyereket szültem..
2015. dec. 17. 17:32
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek az a gyakorlat amit irtan az segit majd? És ha igen melyik amikor csak a hüvely bemeneteltvszoritom vagy mikor az egesz hüvelyemet belül?
2015. dec. 17. 17:34
 5/8 anonim ***** válasza:

A rosszul végzett intim torna többet árt, mint használ.

Ha rosszul szorítod, pl.: hasból, akkor tovább gyengíted a gátizomzatodat ahelyett, hogy erősítenéd.

Nézz körbe az amazonon (vagy helyi gyógyászati segédbolt féleségben): van rengetegféle gátizomzat erősítő segédeszköz, ami segít hogy jól végezd a gyakorlatokat.

Pl.: Aquaflex, Sensatone vagy talán a legolcsóbb a NEEN Educator

2015. dec. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oke szoval ha hasbol szoritom nem jo...ugy szoktam hogy belegzesnel szorit...lelegzes es a kovetkezo kilegzesre engedem...mikor tudom hogy nem hasbol szoritom?
2015. dec. 17. 18:47
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Intimplasztika. Itthon tb támogatott.
2015. dec. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz, ő majd megmondja, hogy palsztikázni kell-e, vagy elég az intimtorna.
2015. dec. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!