Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véres viseletre lettem figyelm...

Véres viseletre lettem figyelmes, még soha nem volt ilyen, mitől lehet, mi a teendő? 16/l

Figyelt kérdés
Tegnap előtt este 2 hét után neki álltunk szexelni a párommal, de abba kellett hagynunk, mert egy idő után fájni kezdett. Tegnap a szokottnál kicsit gyakrabban kellett pisilnem, ma meg először azt éreztem pisilés közben, hogy nagyon fáj, azt gondoltam felfáztam. Majd ezután láttam, hogy véres a vizeletem és nem tudtam mire vélni, rettenetesen megijedtem. Még mindig nagyon félek, mert nem tudom mitől lehet. Kérlek segítsetek!

2015. dec. 20. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A véres vizelet a felfázás tünete! Ne aggódj,szólj anyukádnak.
2015. dec. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Elkaptál valami nemi fertőzést. Felfázástól nem fáj. Meg mondd a barátodnak hogy gyakrabban mossa a kukiját. A szifilisz nem kellemes dolog.
2015. dec. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez felfázás.

A hiedelemmel ellentétben nemcsak akkor betegedhetünk meg, ha nem öltözünk fel stb. Én például strand után "fáztam fel".

Ennek a betegségnek a tünete a hasfájás, fájó pisilés, véres vizelet.

A legfontosabb, hogy igyál nagyon sokat, 5-6 liter egy nap. Nekem ez szüntette meg pár nap alatt.

Kerüld a cukros ételeket!

Lehet venni tőzegáfonya kapszulát is gyógyszertárban.

Remélem segítettem!

2015. dec. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, anyu szerint is csak felfáztam, már ittam sok teát és sokat javult pár óra alatt minden szempontból. Holnap az első dolgom lesz meglátogatni a házi orvost, a barátom higiéniájával meg nincsen semmi gond, szóval nem hiszem hogy nemi betegséggel van dolgom. :)
2015. dec. 20. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!