Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyre több sötét foltok a...

Egyre több sötét foltok a szeméremtestemen mitől?

Figyelt kérdés

először csak a kisés nagyajkaknál volt 1-1

most már a gát környékén is van (a hüvelybemenetnél)

egy kis feketepötty megjelent párnap alatt szeméremdomb alatt is

20 évesen lehet melanoma és ilyen gyorsan terjed?

eddig 2 volt csak, de szerintem már nagyobb

mintha naponta több lenne

nyugtassatok meg, hogy nem biztos, hogy melanoma, mert nem akarom, hogy 20 évesen eltávolítsák az egész nemiszervemet

az egész karácsonyom pánikban fog telni

és sajnos csak utána tudok elmenni orvoshoz

bőrgyógyászhoz menjek először vagy nődokihoz?


2015. dec. 23. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a "borotválás" következményeit látod?
2015. dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

az nem hiszem, hogy így nézne ki, meg már teljesen a kisajkak belsejében is van, ott meg nem szoktam borotválni

olyan mintha még abőrből indulna ki az egész, és menne a hüvelyem felé,de lehet nem nő, és már régóta ilyen csak most vettem észre

fura mert az utóbbi pár hétben látott nődoki, és megkérdezte h mióta van ott, mondtam h nem tudom már régebb óta és nem foglalkozott vele

aztán látott másik doki, ő meg ha észrevette se szólt semmit

2015. dec. 23. 18:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek a foltok pigmentációs foltok lehetnek. Ez nem kóros szerintem, és nem melanoma. Ha dokinál voltál és nem szólt semmit, akkor biztosan az. Azért menj majd el dokihoz, hogy megnyugodj.
2015. dec. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!