Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bármilyen tapasztalat az...

Bármilyen tapasztalat az algoflex-m tablettáról?

Figyelt kérdés
Majdnem minden menstruációnál annyira görcsöl a hasam, hogy nem bírok csinálni semmit, csak fekszem az ágyamban, szörnyen görcsöl a hasam néha a hátam is fáj, ráz a hideg és mégis kiizzadom szinte a napi fél folyadékmennyiségemet. (oké ez talán túlzás de nem iszok sokat és ilyenkor tényleg totál átizzadom a pólómat). Sokszor már suliból is haza kellett jöjjek emiatt, és nagyon zavar, érthető módon. A nospa tablettát szedtem eddig, de az nem ér semmit, most az algoflex-M tablettát próbálnám ki. Ha van valakinek jó vagy rossz tapasztalata a készítmény szedésére vonatkozóan írjon nekem! Előre is köszi a válaszokat!
2015. dec. 23. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy algoflex nem más, mint egy algoflex és egy nospa összecsomagolva?

A lányomnak bevált ez a kombináció. Nekem anno semmi nem segített, még a Ridol is csak enyhítette a görcsöket, végső esetben ügyeleten kaptam görcsoldó injekciót. Nem vagyunk egyformák...

2015. dec. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Nekem csak az algoflex m használ. Elég ütős.
2015. dec. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem használ, de akkor vedd be, mikor érzed, hogy elkezdenél fájni és ne akkor, mikor már inkább eret vágnál :)
2015. dec. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: xD oké ezt nem tudtam, de remélem az algoflex megdobja a nospa hatását, és a kettővel együtt sikerül túlélnem az első napot..

Köszönöm a válaszokat mindenkinek, megy a zöld! :)

2015. dec. 27. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!