Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

A csiklóm felett volt egy dudor ami fájt. Megnyomtam és fehéres váladék jött ki majd vér. Lehet hogy megsértettem borotvával vagy a szőrtüszőm gyulladt be? Vagy esetleg valami más? Kérlek írjatok‚ nagyon megijedtem!

Keress kérdéseket hasonló témában: lány‚csikló‚seb

2015. dec. 23. 22:36  Privát üzenet  

A válaszok

Ezek alapján bármi lehet

Kép alapján lehetne megmondani

Nem muszáj saját képet mutatnod ha szégyenlős vagy keress egy hasonlót neten vagy az a legfontosabb ha megmutatod dokinak

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2015. dec. 23. 23:00 Privát üzenet
Tályog, borotválástól lehet. Fertőtlenítsd le, pl kodan, alkohol majd tetran kenőcs, ha nem múlik, bőrgyógyász

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2015. dec. 23. 23:01 Privát üzenet
Szőrtűsző gyulladás nekem is vok ilyen

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2015. dec. 24. 00:11 Privát üzenet
Teljesen normális, tartsd tisztán, elmúlik.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2015. dec. 24. 08:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért jön ki fehéres váladék a pinámból? Mitől lehet?
Honnan lehet tudni azt hogy mikor fog megjönni a Legelsőm? (az a fehéres váladék már van)
Tegnap este miközbe levettem a melltartómat észre vettem, hogy a mellbimbomon váladék van és megnyomtam és rögtön fehéres átlátszó váladék jött ki. A menstruáciom 6án megjött...
Ez a menstruáció jelei? Az utobbi 1évben fehéres váladék folyt néha sárgás szőrzetem is nőt . Az utobbi 1 hetében fájt a hasam lentebb. Mit mondtok mi a véleményetek? Nektek mikor jött meg?
Hüvelykúp használata közben napközben is jön a hüvelyemből fehéres váladék. Lehetséges hogy a kúp ürül egész nap vagy ez is még a fertőzés tünete? A kúp használatának a végén...
2 hete olyan fehéres sárgás "takonyszerű" váladék van az alsóneműmben és elég rossz szaga van. Nem tudom mitől lehet kb fél éve élek nemi kapcsolatot és vol olyan hogy nem...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!