Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha ezt érzem az...

Normális ha ezt érzem az ujjaimmal belül?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Szimpla kíváncsiságból az ujjamat feldugtam egy kicsit oda /nem nagyon/ természetesen nedves voltam. A kérdés az hogy normális-e ha belül ilyen recés volt a dolog, rendkívül érdes és ha megnyomtam picit olyan volt mintha zsibbadna. Utánaolvastam és elvileg ennek olyannak kellene lenni hogy puha,meleg,stb.. De nekem nem volt puha. Gond van? Bocsi ha hülyeséget kérdeztem, hülye válaszoktól kíméljetek:(
2015. dec. 23. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Tök normális szűz vagy Még azért olyan+fel se voltál izgulva nyugi fogtam meg párat tudom milyen ;-)
2015. dec. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen normális ez így.

Azért azt érdemes tudnod, hogy az itt kóválygók nagy része nyálcsorgató fiú/férfi, vigyázz a privát üzenetekkel.

2015. dec. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
előzőnek teljesen igaza van, abból is láthatod hogy a "nyálcsorgatók" azonnal lepontozták!
2015. dec. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!