Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12eves vagyok es faj a jobb...

12eves vagyok es faj a jobb oldali mellem es a mellkasom. Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
2015. dec. 24. 13:34
 1/5 anonim válasza:
39%
13 eves vagyok. A mellem nekem is faj, ez azert van, mert a szervezetunkben most hormonalis valtozasok mennek vegbe, kamaszodunk. A mellkasom nem faj, olyanrol meg nem hallottam, de batran beszelj a szuleiddel errol! ✌
2015. dec. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Most kellene elkezdened rendszeresen fekvőtámaszozni.

Feljődik a kulcs csontod ugyanis, és ez húzza széta mellkasod.


Ha most elkezded rendszeresen a fekvőtámaszozást, mondjuk kezdésnek napi 2x 25


Akkor 3-4 év múlva szép deltás felsőtested lesz!


Sokan felnőttkorukban bármi pénzt megadnának azért hogy ne úgy nézzenek ki férfi létükre mint egy sörösüveg!



Úgyhogy itt az idő! Munkára!

2015. dec. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Te barom ,menj el orvoshoz az majd megmondja mi ez!
2015. dec. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A mell azert fáj mert nő a cicid.Ilyenkor a mell mirigyeket is ki leht tapinta,kis csomókat érezhetsz.


De a mellkas fájdalom miatt menj gyerekorvoshoz,akkor lehet megfáztál és valami bajod van.(mert ha csak nem tornáztál,nem csináltál felüléseket akkor tehát nincs izomlázad)

2015. dec. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kenéz János válasza:
Nem értem ezt miért nem egy orvostól kérdezed meg? Kíváncsi vagyok itt hány orvos válaszolt neked? Csak bátran! Szólj a szüleidnek!
2015. dec. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!