Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj? Sos.

Mi lehet a baj? Sos.

Figyelt kérdés
Kezdem azzal hogy november 26an megjött majd elmult dec 1jen..majd december 6a körúl ujra elkezdtem vérezni nem folyamatosan ömlött csak cseppekben folyasokban jött a vér ami el tartoo 22éig majd 22en megjött ugy megint mint menstruacional szokott. Tartott 27ig ..majd eltelt 5nap és most megint jön tegnaptol de nem csak pecsetelés hanem folyas szerüen nem kevès ami jön most..voltam két nögyogyasznal de nem talaltak semmit..most hogy ujra vérzek meg nem voltam orvoshoz nem tudom mitcsinaljak felek megint elküldenek..amugy eröteljes görcseim voltak es vannak is

#Betegség.segitség.menstruàció
2016. jan. 3. 08:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát akkor menj el egy harmadik nőgyógyászhoz is, hátha. Valami oka csak van basszus. Vagy esetleg a háziorvoshoz, hogy küldjön el vérvételre, hátha ott vmi látszódik.
2016. jan. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!