Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Zöld darabos folyás, már 3...

Zöld darabos folyás, már 3 éve küzdök vele, doki kitenyésztést nem csinál, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már kb 3 éve küzdök zöldes folyással. Mensi után 3 napig viszket,nagyon. Utána a viszketés elmúlik és csak sok zöld darabos a folyásom. Eleinte a gyógyszerek segítettek,de aztán első gyógyszer szedésem után 4 hónap után jött elő,utána megint 4-5 hónap után,végül egyre sűrűbben,már bármilyen gyógyszert szedek be el se mulassza. Nőgyógyásznál rengetegszer voltam, kértem tenyésztést is,de azt mondta nem kell,de mondom csináljunk.Szeretném tudni mi ez.


Én erre hajlamosabb vagyok és hogy mindig menjek vissza ha nem hat gyógyszer,de kb hetenként mentem akkor se csinált kitenyésztést. konkrétan már vagy 10 ezret is a patikában hagytam a gyógyszerekért.


Szűz vagyok és tablettákat,krémeket kapok,hol ott mondtam,hogy hüvelykúpot vagy bármit felírhat,felnyomom magamnak.


Mondtam tampont nem használok.


De mivel masztizni,ujjazni szoktam magam,ezáltal fel is tudok dugni egy hüvelykúpot pl. Persze ezt nem akartam mondani.


Tanácstalan vagyok :( nem bírom már.

tisztaságit kell mindig beraknom,a bugyijaimat kidobom konkrétan.. Sokszor van,hogy bugyi nélkül alszok,hogy szellőzőn meg ilyenek,reggelre a combom és a lepedőm is zöld folyásos :(


Magán dokira nincs pénzem :(


2016. jan. 3. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

másik orvos extra sürgősen, szabad orvosválasztás van, bárhová mehetsz! amúgy én a bőr és nemibeteg gondozót ajánlom, ha a nőgyógyászod hülye, ott megcsinálják a tenyésztést


zöldes folyás amúgy trichomonas fertőzésre utal

milyen gyógyszereket kaptál?

2016. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kaptam már Kliont,meg vmi M-betűs gyógyszert, Omicralt is már. A többire nem emlékszem, sokfélét kaptam már.
2016. jan. 3. 20:42
 3/13 A kérdező kommentje:
trichomasra többször kaptam már gyógyszert nem múlt el
2016. jan. 3. 20:43
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor elmegyek egy másik orvoshoz,nincs más megoldás,bár vélemények szerint ugyan olyan rossz az is,mint akihez járok, SZTK-sok
2016. jan. 3. 20:45
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Válts orvost!! Hova valósi vagy,? Hatha tudok ajanlani
2016. jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

hát a Klionnak elvileg jónak kellett volna rá lenni, de nem vagyok orvos

látogasd meg a bőr és nemibeteg gondozót!

amúgy magándoki max egy 5ezres

2016. jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Gödöllő
2016. jan. 3. 20:47
 8/13 A kérdező kommentje:
Klion -t mikor szedtem meg utána még 1-2 napig nem volt semmi folyásom,azt hittem végre használt vmi,aztán ahogy vége volt a szedésnek rá 1-2 napra újra vissza tért :(
2016. jan. 3. 20:48
 9/13 anonim ***** válasza:
Nemibeteg gondozóba menj, általában bőrgyógyász és nemibeteg gondozó néven van tb alapon, nálunk legalábbis sztk-n kívűl. Az orvosodat inkább nem kommentálom, nem is adhatna semmit ha fogalma sincs, hogy egyáltalán mire adja.
2016. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ők jobbak mint a nőgyógyász?
2016. jan. 3. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!