Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hónapban 2 peteérés?

Egy hónapban 2 peteérés?

Figyelt kérdés

Sziasztok, érdekes dolog.történt veleb ebben a ciklusomban. Párommal megszakításosan szoktunk együttlenni, mert ha jön a baba, jön, ha nem.akkor.nem.

3. hónapja nem szedem egy év után a fogigátlót.

Az utolso bajom Dec.18.- án volt, makd dec.31.-én peteérési tüneteim voltak(folyás, alhasi fájdalom és kegyetlen cici fájás,sex éhség.) Ekkor hajnalban együtt ia voltunk párommal. A mellem nagyon elviselhetetlenül fájt, egészen Január 3.-áig, amikor enyhült, de ismét peteérési tüneteim.voltak. Ekkor ismét együtt voltunk párommal.

Általában 28 naposak a ciklusaim, +-1-2 nap. A cicim még mindig érintésre nagyon fájnak, és forrónak érzem.1 hét alatt híztam egy kilót, pedig nem vagyok egyáltalán hajlamos.a hízásra, mindig küzdök a kilókért.

Ti mit gondoltok erről?

Köszi előre is :)


2016. jan. 7. 10:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!