Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom kivenni a tampont!?

Nem tudom kivenni a tampont!?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap próbáltam ki először,viszont most mar megtelt és szúr is de nem tudom egyszerűen kivenni nagyon fáj tényleg,most mit tegyek??? Próbáltam kivenni de nem megy sztem már megtelt mivel szivárog ,eddig nem szúrt szval jó helyen volt,légyszi csak értelmes válaszokat!!!!

2016. jan. 10. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
hát akármilyen rossz is 1-2 percig de szedd ki onnan. ne kezdjen bomlani a vér ott bent, mert az visszafertőzhet.
2016. jan. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Guggolj le. Ha nem tudod kezzel kiszedni, nem talalod a cernat, ki tudod tolni az izmaiddal lent. Nyugi.
2016. jan. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Lazulj el, tedd fel a lábad a kád szélére hátha úgy könnyebb. lehet hogy fájni fog egy kis ideig de inkább mint hogy elkapj valami fertőzést
2016. jan. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Olyan nincs,hogy nem találja a cérnát.Plusz,ha megtelt,akkor eleve ki is csúszik könnyen.Itt más bibi lesz,vagy hozzá nem értés.Mindenképpen próbálkozz!
2016. jan. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha teleszívja magát vérrel, akkor magától ki kéne annyira csúsznia, hogy simán megfogod és kiveszed. Tudod a végén az a madzag azért van, hogy azzal húzzuk ki. Én még sosem hallottam, hogy ne jött volna ki,
2016. jan. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem forditva ment fel?
2016. jan. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ki kell venni, lehet nem a megfelelő méretet választottad és kiszárította a hüvelyed. Ha nem tudod magadnak sehogy kiszedni, sem húzással, sem pedig nyomás melletti húzással akkor nőgyógyászhoz kell mihamarabb fordulni (tampon tájékoztatón is szerepel)
2016. jan. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sikerül
2016. jan. 10. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!