Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12napja késik a menzeszem....

12napja késik a menzeszem. Csináltam tesztet és negatív lett. Akkor mitől késik? Általában rendszeres a cilusom bár a múlt hónapban is késett 5-6napot. Gyakran vagyok ideges, feszült, de sajnos az egész természetem ilyen.

Figyelt kérdés
2008. szept. 16. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
stressztől simán késhet.vagy attól,hogy "ráizgulsz".a biztonság kedvéért csinálj egy tesztet két hét múlva is,mert nem mindig jó az első eredmény.nyugalom!
2008. szept. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én elmentem nődokihoz,mikor ennyit késett. csinált ő is egy terhességi tesztet,aztán adott egy gyógyszert,amitől megjött és utána többet nem is volt gondom ezzel. Az idegességtől tényleg késhet,de azért ne hagyd,hogy túl sokáig késsen. Az idegességed lehet hormonzavartól is,lehet,hogy nem ártana kivizsgáltatnod magad!
2008. szept. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!