Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a mellem és piros. Mit...

Fáj a mellem és piros. Mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés

Tegnap délután kezdett fájni a bal mellem egy része ,nem volt semmi előzménye. Piros folt van rajta,anyukám szerint gyulladás,de én azt olvastam a neten hogy az szoptatás alatt van,márpedig én szűz vagyok szóval ez esélytelen.

Mi lehet az oka? Már aludni,koncentrálni sem tudok miatta.Mit tegyek? Milyen praktikák vannak ami elmulasztja? Éjszaka borogatom hideg vízzel de nem segít!

Legyszi segítsetek már nagyon ki vagyok emiatt!

Jah és menstruációs előtti fájdalom se lehet mert nem esedékes!



2016. jan. 13. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvos
2016. jan. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy első is írja, orvoshoz menni vele amint lehet!
2016. jan. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs rajta valami kiütés? Esetleg ha mellékelnél képet még fel is ismerné valaki akinek volt már ilyen, mert hogy fáj nem sokat mond el róla

Esetleg csomót nem érzel benne?

2016. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Anyukám is azt mondta ha pár napon belül nem javul akkor orvos! Nagyon köszi az eddigi válaszokat,természetesen várok további válaszokat is!
2016. jan. 14. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!