Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dalacin hüvelykrém használata...

Dalacin hüvelykrém használata mellett lehet szexuális életet folytatni?

Figyelt kérdés
Enyhébb gyulladásra kaptam,egy másik krémmel együtt kell használni,szóval nem az aplikátorral kell használnom. 6. napja használom,ma már élhetek nemi életet? A nőgyógyászom egy hetet momdott,hogy addig ne legyen, és tudom hogy már csak egy nap, de most sajnos csak hétvégenként tudunk együtt lenni a párommal. Mit javasoltok? Tapasztalatok? A páromnak nem lehet ettől baja?
2016. jan. 17. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha gumit húz tuti nem lesz baja,.

Nélküle nem igazán ajánlom.


Bár, sokan nem tartják be az ilyen ajánlott intervallumokat, következményekről nagyon nem hallottam tőlük.

2016. jan. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát azt javaslom, hogy hagyd ki, a párodnak nem lehet tőle baja, de te még visszaeshetsz..


Melelsleg a krémmel nem lesz jó, nem fogtok tudni elmenni, vagy csak nehezebben, mert kinyirja a kémiát.

2016. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor szexszeljetek, ha legalább egy hete tünetmentesek lesztek mindketten, mert ugye a párodat is kezelik...ha nem, akkor rohadt sűrgősen menjen orvoshoz
2016. jan. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Igazából nekem csak együttlét közben voltak panaszaim,akkor égett meg ki volt pirosodva de csak a csiklóm egy részén. Ilywnkor honnan tudhatom, hogy van e még gond odalent?
2016. jan. 17. 17:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha egyszer azt mondta az orvos, hogy a kezelés alatt ne élj nemi életet, akkor ne élj nemi életet!

És ha nem most csináljátok, akkor csináljátok majd legközelebb. Gondolom többet ér az egészséged, mint az élvezeted, arról nem beszélve, ha nem vagy megfelelően kezelve, akkor majd ide-oda adogatjátok egymásnak a fertőzést, meg bármikor visszaeshetsz és akkor jön majd újra, meg újra, akkor újra meg újra nem lehet úgy együtt lenni, plusz még majd fájdalmas is lesz.

Majd ha letelt a kezelés és utána sem lesz gond, majd akkor lehet biztonságosan nemi életet élni.

Nem mellesleg egy friss gyulladásról beszélünk, akármennyire is enyhébb gyulladás, egy mechanikai hatás, pl. nemi aktus apróbb sérüléseket okozhat, ami járhat vérzéssel, ezáltal újra könnyen szabad az út a kórokozóknak és lehet megint fertőzéssel-gyulladással kínlódni. De te tudod...

2016. jan. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Csak azért nem tudom pontosan,mert tényleg csak egy ponton fájt, mondtam is a nődokimnak és mondta,hogy csak ott látszik a gyulladàs. A hüvelyemnél nem is fájt,szex közben sem.
2016. jan. 17. 17:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Amíg nem telt le a kezelés, addig biztosan nem vagy teljesen meggyógyulva, vagyis ha együtt leszel a barátoddal úgy, hogy még tart a kezelés, akkor nagy valószínűséggel nem vagy rendben. Arról nem is beszélve, hogy azért derül ez még ki utána, hogy tényleg megfelelő volt a kezelés, mert az ilyen kezelések sokszor ha nem is pont célzottak, tünetet enyhítenek. Ha nem használsz semmit, akkor nem lesz, ami enyhítse a tüneteket, ezáltal, ha még ott van a kórokozó, a gyulladás, akkor újra megjelenhetnek kellemetlen tünetek.

Ezért kell várni.

De aki nem tud, az meg az ő baja...

2016. jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!