Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha iszok egy kis Jägermeistert...

Ha iszok egy kis Jägermeistert, akkor hamarabb megjöhet? Várok ötleteket, hogy mivel lehet egy kicsit előre hozni, esetleg hogy lehet lecsökkenteni a vérzés idejét és mennyiségét?

Figyelt kérdés
:D három napja Aviva tornázok,kb. 5. napja forró fürdőket veszek,hasizmozok,éjjelre forróvizes palackot tettem a hasamra,tegnap este ittam egy pohár sört,ma egy fél pohárral... nem tudom mit tegyek még ,hogy megjöjjön hamarabb :D mindent kipróbálok,hogy 2-3 nappal előbb jöjjön meg...rozmaring teát nem találtam sehol ,de olvastam még,hogy a vörösbor jó.Akkor bármilyen alkohol használhat?Esetleg jobban hat a több fokos ital?:D

2016. jan. 17. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Most komolyan? Szerinted az alkoholtól függ, hogy mikor jön meg? Az tény, hogy az alkohol butítja az embert, és úgy látom ez valóban így is van..
2016. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Haha xd tudom,hogy nem nagyon szokott használni,de nekem volt,hogy bevált már ,szerintem ártani nem árt :)

az alkohol vérbőséget okoz...akkor meg miért ne jöhetne meg,ha mellette tornázok?

2016. jan. 17. 18:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom,hogy attól függ,csak ha már annyira figyeltem minden lehetséges praktikára,gondoltam sikerülhet/segítene ez is...egyébként a stressztől hamarabb megjön,vagy eltolódik?mert mindenkitől mást hallok :D
2016. jan. 17. 18:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem pl. mindig hamarabb jött meg ha vörösboroztam. De legalább egy jó fél lityót be kell inni belőle. Nálam bevált.
2019. jan. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!