Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fehér folyásomnak kissé...

A fehér folyásomnak kissé romlott/poshadt "szaga" van. Nem viszket, nem fáj semmi. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nem nagyon büdös, csak ha nagyon szagolom a bugyimat, akkor lehet érezni. Kicsit most több is a fehér folyásom, de nem vészes.

Valakinek volt ilyen? Tapasztalatok?

Előre is köszönöm a válaszokat :)


2016. jan. 19. 21:03
 1/4 A kérdező kommentje:
romlott/poshad TEJ szaga van. Ezt elfelejtettem oda írni.
2016. jan. 19. 21:04
 2/4 anonim válasza:
Szerintem valami baktérium okozza.
2016. jan. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A folyás mennyisége, szaga, állaga függhet a ciklusodtól. Ha rendszeresen, a ciklusod egy meghatározott idején változik, akkor nincs baj. A szaga bizonyos ételektől is megváltozhat. Figyeld magad és ha nem veszel észre semmilyen törvényszerűséget, akkor megnézetheted magad orvossal.


Esetleg jó lenne azt is tudni, hogy mennyi idős vagy, mert a nemi érés folyamata is okozhat változásokat.

2016. jan. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok

Most kezdtem el diétázni nemrég 1 hete. Nem eszek olyan sok zsíros, cukros ételt mint eddig. Lehet e miatt van?

a menstruációm most kezd beállni igazából. Eddig mindig késett vagy hamarabb jött, de most szinte mindig pontosan jön.

Van egy kis Vitagyn C hüvelykrémem. A biztonság kedvéért beraktam egy kicsit. Utána kevésbé volt poshadt tej szaga a bugyimnak, szinte meg se éreztem.

Orvoshoz még nem akarok menni, mert tényleg nem fáj, nem viszket és nem durva a szaga sem.


Köszönöm Szépen a válaszokat :)

2016. jan. 20. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!