Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek a 72 órás...

Mi a véleményetek a 72 órás gyógyszerről?

Figyelt kérdés

2016. jan. 19. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jobb, mint egy nem kívánt terhesség, de csak indokolt esetben szabad használni.
2016. jan. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

Soha nem használtam, amikor nem akartam terhes lenni védekeztem rendesen. A lány részéről macerás, neki kell elmenni dokihoz szeretkezés után, kiváltani, beszedni.

Ha éppen szabadnap van, rohanhat ügyeletre, ott meg ki tudja milyen doki van. Ha tervezel együttlétet mindig előtte rendezd már a fogamzásgátlást. Persze balesetek vannak, de az esetek többségében a helytelen használat miatt, vagy csak kitalálják, hogy szépítsenek a dolgon.

2016. jan. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer használtam. Nekem a férjem hozta el a receptet. Vasárnap történt a baleset, hétfőn én dolgoztam, ő gyedes apuka volt, hát besétált a fiúnkkal, hogy mi történt, és kér egy receptet. Nálunk a nőgyógyászati osztályon adja ki egy nővér, amikor elkezdte mondani a férjem, hogy mi történt, annyit mondott, hogy ha lehet a részletektől kímélje meg, neki csak az én adataim kellenek. Nekem semmi mellékhatása sem jött ki, szerencsés voltam. Nem optimális fogamzásgátló módszer, de jó, hogy baleset esetén van még egy mentőöv.
2016. jan. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És ha nem szettem soha fogamzásgátlót akkor is lehet ?
2016. jan. 20. 14:56
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor is be lehet venni.
2016. jan. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Aggódom nagyon. A gyógyszertárban volt a párom mert én nem tudtam el menni ... És nem adták ki neki . 50-50% 😩
2016. jan. 20. 15:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Recept nélkül.nem.adják ki...
2016. jan. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%

A 72 órás gyógyszer nagyon felborítja a hormonháztartásod, egyáltalán nem jó. De ha nincs más megoldás, az abortusznál még mindig sokkal jobb. Csak úgy működik, ha magad mész a nőgyógyászhoz, aki felírja. A kisgyerekes apukának sem szabályosan adták ki, de ott nyilván látta a doki, hogy nem kezdőkről van szó.

Igyekezz, mert kifutsz az időből!

2016. jan. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Férjemnek simán kiadták mint írtam, és mondta, hogy egy kupac recept meg volt írva előre, és orvossal nem is beszélt. Egy kockásfüzetbe felírták az adataim és kész. Utólag megnéztem ügyfélkapun keresztül, berögzítették, hogy voltam ambuláns szakrendelesen... Szabályos vagy sem, nem tudom, de nálunk így működik, nem vizsgál orvos.

De gyógyszertárban recept nélkül egyikőtöknek sem tudják kiadni.

2016. jan. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha a kérdező nőgyógyászhoz megy, nyilván neki is simán ki fogják adni. Hisz mi mást tehetnének? Inkább ez, mint az abortusz. De azért mégiscsak jó lenne, ha az emberekben tudatosulna, hogy ez egyrészt komoly megrázkódtatás a hormonháztartásuknak, másrészt a tabletták hatóanyagai a vizelettel a talajba, onnan az ivóvízbe kerülnek, és többek között ennek köszönhető, hogy olyan sokan küzdenek meddőséggel.

Szóval nem szabad úgy gondolni, hogy nosza, kufircoljunk egyet, utána majd legfeljebb elmegyek egy 72 órásért a nőgyógyászhoz. Persze ha óvszerbaleset van, vagy hasonló, akkor ezerszer inkább ez, mint az abortusz.

2016. jan. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!