Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szept. Vegrn voltam anottuszon...

Szept. Vegrn voltam anottuszon megint terhrs lettem gyogyszer alatt tenyleh nrm vetethetek mert 4honap telt el?

Figyelt kérdés
2016. jan. 21. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te fogyatékos vagy??
2016. jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Normalisan kerdeztem...bunko
2016. jan. 21. 15:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

hallás sérült vagy, hogy így sikerült a kérdés? mert ha igen, akkor nem bántalak emiatt

azt meg nem értem, hogy eshet valaki kétszer teherbe tabletta szedése alatt...

ha betartod azt a pár szabályt, nem történik ilyen

2016. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4 hónap eltelte után már csak sürgős esetben (pl. súlyos egészségügyi kockázat, életet veszélyeztető állapot) végeznek abortuszt. Ha a nőgyógyász ilyet nem talál, talált, akkor segítséget kérhetsz az eü. rendszerén belül is, aki támogat téged lelkileg, megélhetésügyileg stb.. Viszont ön-abortuszt nem javaslok, mert a saját egészségedet is kockáztatod és büntetést is vonhat maga után. A háziorvos pl. abban tud segíteni, hová fordulhatsz lelkileg megterhelő állapotban. Én biztosan kérnék segítséget, ha Ilyen helyzetben lennék. A lehető legjobbakat kívánom és egészséget és, hogy mielőbb jobbra forduljon minden.
2016. jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát koszonom.ez mennyire biztos? Aggodok szerdán kiderul...
2016. jan. 21. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!