Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gáz ha még nem menstruálok?

Gáz ha még nem menstruálok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok 2 hónap és 15 leszek, de még nem menstruálok, sőtt még fehérfolyásom sem volt talán maximum 1x de akkkor is csak nagyon gyengén! 2 lány tesóm van mind a kettő fiatalabb nállam és mind a kettőnek megvan már a havija.

2016. jan. 23. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Anyukád tud róla? Én szerintem lehet mondanod kéne neki és keresni egy dokit. De nem szeretnék hülyeséget mondani. Nekem úgy rémlik, hogy ilyen idősen ilyen esetben már ajánlott dokit nézni.
2016. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyes nem mondja jól, kérdező, ne aggódj! 16-17 éves korodig kell megjönnie, szóval még nem vagy lemaradva semmiről! Persze így, hogy a testvéreid már menstruálnak, nyilván irigykedsz és úgy érzed, mintha fejlettebbek lennének nálad annak ellenére, hogy fiatalabbak. Így valóban nem hülyeség elmenni nőgyógyászhoz, kérd meg anyukádat, hogy vigyen el, megvizsgál és utána elmondja, van-e valami probléma, ami miatt nem jön meg, vagy csak várnod kell még rá :)
2016. jan. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy normális válszokat kaptam! Majd akkor Anyuval elmegyünk Hétfőn egy orvoshoz
2016. jan. 23. 17:05
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Normális,te még nemileg érettlen van ha 16-17 évesen sem jön meg akkor menj el Endokrinológushoz addig még nincs baj.Csak ritka,mert egyre több lány menstruált 11-12 évesen már.
2016. jan. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne aggódj, nekem 16 évesen jött meg. Gáz volt, mikor orvosi vizsgálaton minden lány előtt mondanom kellett, hogy még nincs meg... Viszont a lányok tök megértőek voltak, semmilyen reakciót nem váltottam ki belőlük, pedig azt hittem, megy majd a susmus. Nem fogsz lekésni semmiről :)
2016. jan. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17 éves korig teljesen normális ha megjön.
2016. jan. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg az a normalis hogy 12-17 eves kor között jöjjon meg

Van akinek 11 evesen

Nekem speciel 10 eves koromban vagyis ha ugymondjuk pont abban a honapban amikir 11 eves lettem

De nyugi nem kell aggodni

Ha 17 eves korodig nem jon meg akkor menjetek el a nőgyogyászhoz

Es nem kell irigykedni a testvereidre

Ez mindenkinek mashogy van

Van akinek 10 van akinek 13 van akinek 16

Szoak ne aggodj

2016. márc. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!