Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Múlt hónapban 2-szer jött meg...

Múlt hónapban 2-szer jött meg a menstruációm. Miért?

Figyelt kérdés

Mind a 2 alkalommal 5 napig volt meg, ezek után harmadjára is "megjött"..de akkor csak 2-3 napig volt.

Ebben a hónapban pedig a 3.alkalomtol számítva már 4 napja késik.

18 éves vagyok!



2016. jan. 25. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Soha nem az az érdekes, hogy egy hónapban hányszor jön meg, hanem az, hogy mennyi időközönként!

A mensi első napja a ciklusod első napja. Innentől számold, hogy hány napos a ciklusod. Amikor újra megjön, az már az új ciklusod első napja.

Szóval akkor most írd le, hogy az utóbbi 2-3 ciklusodnál melyik ciklus hány napos volt! Akkor tudjuk megmondani, hogy normális-e a dolog.

Ideális esetben ugye 28 naposak kellene, hogy legyenek, de 25-35 nap között még eléggé megszokott.

2016. jan. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az elsö az 11.-én jött meg és 15.-éig tartott, a második 25.-én jött meg és 28.-áig tartott. De az utobbi 2-3 hónapban 6-7 napot is késett. Pedig eddig rendszeres volt!
2016. jan. 27. 16:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet az is közre játszik hogy mielőtt 2-szer jött meg,az előtt hagytam abba a fogamzás gátló szedését?!
2016. jan. 27. 18:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Tehát az előző ciklusod 11 napos volt...

A fogamzásgátlót csak úgy ciklus közben hagytad abba? Tehát nem szedted be az egész levelet, hanem egyszer csak a közepénél nem szedted tovább? Ha így van, akkor ne csodálkozz, hogy vérzést tapasztaltál, hiszen ha abbahagyod a tablettát, jön a megvonásos vérzés! Jobb lett volna azt a levelet már végig beszedni, mert nem igazán jó így bekavarni a szervezetednek... Hacsak nem voltak annyira durvák a mellékhatások, hogy azonnal le kellett állnod...

2016. jan. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen abba hagytam ugy, hogy nem szedtem be az egész levéllel, kb 4-5 db még volt. És lehetséges hogy most ezért késik?
2016. jan. 28. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!