Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt valakinek olyan hogy...

Volt valakinek olyan hogy egészséges nincs semmi baja, és mégis több napig vagy hétig vérzett? nincs hormonprobléma, nincs terhesség, vagy bármi más ami lehetne. Minden rendben van és mégis vérzem volt valakinek hasonló helyzete? Pecsételő vérzés.

Figyelt kérdés
2016. jan. 26. 13:49
 1/4 anonim válasza:
Doki mondta ezeket? Mármint hogy minden OK? Akkor esetleg a stressz? Nekem volt olyan, hogy egy nagyon rossz hír után 10 perccel nekiálltam vérezni. Bőgve hívtam a nődokimat, hogy időpontot kérjek. Ő egyből mondta, hogy ez pszichés lesz, és igaza valóban nem volt más ok a háttérben.
2016. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2016. jan. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jelen. Fél éve vérzek pár nap.megszakítással közben-közben. Van, hogy pecsételő, van hogy erősenbb. Nem találtak eddig még semmit, pedig már voltam egy rakat orvosnál, volt küretem, adtak egy rakat gyógyszert, tucatnyi vérvételen vagyok túl és így tovább. Most egy professzor próbál a dolgok végére járni, ő arra gyanakszik, hogy az agyalapi mirigyem hal el. Biztató....

De hány éves vagy? Változókorban ez sajnos gyakori. De nálam még erre sem lehet fogni 25 évesen...

2016. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

stresszes vagyok inkább hetekben mióta igy vagyok nyugodt probálok lenni mostantol remélem elmulik. 23.éves.

igen nőgyógyász mondta. volt vérvételem is. ott is minden rendben.

2016. jan. 26. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!