Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudtok ajánlani jó nőgyógyászt...

Tudtok ajánlani jó nőgyógyászt Győrben?

Figyelt kérdés
Nem régóta vagyok győri, így semmit nem tudok a nőgyógyászokról. Elsősorban nőhöz szeretnék menni, de az sem baj, ha csak férfihoz tudok. Nem magánrendelésre gondolok, csak fogamzásgátló tablettát szeretnék íratni. Minél előbb szeretnék menni, esetleg lenne olyan, ahová nem kell előre bejelentkezni? Ha tudtok segíteni, kérlek írjátok meg, hogy kell-e bejelentkezni, azt hogy tudok, mennyi a várakozási idő, hol és mikor rendel az orvos. Köszönöm!

2016. jan. 26. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom kell időpontot kérni az "sztk-s" rendelésre Szent Imre úton van. Nő: Dr. Csenge Titanilla. Férfit Lendvai Viktort, Mika Pétert ajánlom.
2016. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96/507-929 úgy tudom.
2016. jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dr Csenge Titanilla,Dr Dery Balogh Mária
2016. jan. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, esetleg azt valaki meg tudná mondani, körülbelül mennyit kell várni az időpontra Dr. Csenge Titanillánál? :) ha holnap telefonálok mennyi időn belülre fogok kapni?
2016. jan. 27. 19:44
 5/6 A kérdező kommentje:
és mikor rendel? rákerestem, de semmi ilyesfajta információt nem találtam róla.
2016. jan. 27. 20:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos nem tudom . Unokatesóm azt hiszem magánrendelésre jár hozzá, én pedig Mikához, tesóm Lendvaihoz.
2016. jan. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!