Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhnyakrák gyanjújával hívtak...

Méhnyakrák gyanjújával hívtak vissza kontrollra, szombaton kellene meg jönnie de vérzek. Van okom megijedni vagy ez úgymond normális?

Figyelt kérdés
Nagyon meg vagyok ijedve miota megtudtam miről van szó... ráadásul külföldön is tartozkodom de minél hamarabb próbálok hazamenni.Es ami a legdurvább hogy 21éves vagyok.

2016. jan. 26. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet megjött előbb

nincs tapasztalatom ilyen téren sajna

drukkolok neked, gondolok rád, hogy ne legyen semmi bajod <3

irj majd, mit mondott a doki

2016. jan. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem durva, hogy 21 vagy, mert van másfél éves méhnyakrákos is.

Egyébként én is megijednék, de míg nem tudsz semmi biztosat addig inkább ne agyalj rajta.

2016. jan. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szorítok nagyon így ismeretlenül is, hogy minden OK legyen! Lehet, hogy már az idegességtől kezdtél el vérezni. Pár nappal előbb simán megjöhet akár utazás, stressz, vagy hasonló okok miatt is.
2016. jan. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Évek teltek el a kérdés kiírása óta , szeretnèk érdeklődni hogy vagy kedves kérdező ? :)
2020. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!