Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől ilyen gyenge és érzékeny...

Mitől ilyen gyenge és érzékeny a gátam és a végbélnyílás környéke?

Figyelt kérdés

Egy ideje észrevettem hogy székelés után mindig van 1-2 csepp friss vér a wc-papíron,illetve csípni is szokott a végbélnyílásom.Sajnos sokszor székrekedéssel küzdök,vagy pedig elég kemény állagú a székletem.Gondolom végbélrepedésem van,mert csomó nincs ott,így az aranyér kizárva.A másik bosszantó dolog,hogy szex közben ha kutyapózban vagyunk nagyon érzékeny lesz a gát környéke és sokszor fáj is,így inkább abba hagyjuk,vagy pózt váltunk.Vérezni nem szokott de látszik hogy nagyon vékony ott a bőr,és ilyenkor "kisebesedik",pisiléskor csíp.Pár nap és helyre jön minden,de ha újból együtt vagyunk megint ez a probléma.

Párom viszonylag nagy méretekkel rendelkezik,21 cm és elég vastag is,gondoltam erre is hogy emiatt lehet talán.


Mit tanácsoltok,mivel kenjem?Neogranormon van itthon,meg Bepanthen.Nem lehetne valamivel megerősíteni azt a részt?


2016. jan. 27. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor szépen sétálj el az orvosodhoz, és mond el hogy milyen panaszaid vannak. A kutya póznál nem tudom melyik lyukra játszotok, de ha anális a közösülés, az bizony okozhat problémákat.
2016. jan. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem,sose csináltuk análisan és nem is szeretnénk.Csak a "hagyományosat" szeretjük :)

Mindenképp nőgyógyászhoz?Házi orvos is tudna vele mit kezdeni?

2016. jan. 27. 09:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól tartok, hogy a nőgyógyász is csak az aktuális tüneteket tudja kezelni.

Ami hosszútávon nagyon hasznos lenne neked, az az intimtorna, ez pont megerősíti azt a részt. Ha még szülni is szándékozol, akkor különösen fontos lenne.

Emellett próbálj jobban odafigyelni a fokozott folyadékfogyasztásra és egyél sok rostos dolgot. A sok székrekedéstől készülhetett ki a gátad annyira, hogy szex közben is problémákat okoz.

2016. jan. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!