Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez vajon normális?

Ez vajon normális?

Figyelt kérdés
3 hónapja voltam először fiúval, ezután 2 hetet késett a menstruációm, ugyanolyan volt, amilyen szokott, majd a következő hónapban is 1 hetet késett. Megijedtem, így több tesztet is csináltam, mindegyik negatív lett.Most viszont már 2 hete, hogy nem jön meg. Nagyon rá tudok görcsölni, így rengeteget idegeskedtem miatta. Dokihoz már kértem időpontot,de sajnos még várnom kell pár napot, egyre türelmetlenebb vagyok és stresszelem magam ezen.Lehetséges, hogy emiatt késik ennyit?
2016. jan. 28. 16:09
 1/4 anonim válasza:
Ugyanebben a helyzetben voltam pár éve, az első alkalom nekem teljesen felborította a hormonrendszerem. Sokat idegeskedsz az miatt is lehet, vagy nem étkezel ugyanúgy mint eddig, esetleg felfáztál vagy elkaptál valamit. Védekeztetek?
2016. jan. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Védekeztünk, de mégis attól tartok, hogy valami történhetett. Habár a partnerem nem mondta, hogy bármi gond lett volna, nem bízom benne 100%-osan. Az a furcsa, hogy már 19 éves vagyok, már vagy 2 éve beállt nekem rendesen, 28-29 napra megjött mindig. Most pedig ráadásul barnás folyásom van, amitől csak még jobban megijedtem, mert olvastam, hogy a terhes nőknek szokott hasonló lenni. Neked mennyi idő után állt be rendesen? Egyébként köszönöm a válaszod! :)
2016. jan. 29. 17:11
 3/4 anonim válasza:
Én 17 éves vagyok, nem teljesen állt be rendesen, volt hosszabb ideig hogy megjött pontosan, aztán egy esemény utáni tabletta elrontotta az egészet, felborította a hormonrendszerem és azóta kiszámíthatatlan. Úgy értem hogy meg van az időpontja de egyszer késik, máskor előbb jön. Ne parázz a legtisztább az lenne ha orvoshoz fordulnál mert itt senki nem tud okosat írni, csak a találgatás megy. De remélem minden rendben lesz. :)
2016. febr. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Már kaptam is időpontot, úgyhogy amint tudok,megyek is.Teljesen igazad van, csak azért kérdeztem,hátha volt már valakivel is hasonló:)
2016. febr. 5. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!