Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, ha gyenge a...

Mit csináljak, ha gyenge a hüvelyizomzatom, de nem használ az intim torna?

Figyelt kérdés

Ki-be jár bennem a levegő, ha csak egy kicsit szétnyitom a lábaimat, már levegős leszek.

Elkezdtem intim tornázni, vettem könyvet, DVD-t, mindent úgy csináltam, ahogy le volt írva, mégis teljesen hatástalan az egész. Tanfolyamra a közelben nincs lehetőség.

Nagyon el vagyok keseredve, mert fiatal lány vagyok, nem szültem még. Lassan le se merek feküdni senkivel. :/



2016. jan. 28. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem erösödik a hüvelyizomzat, akkor valamit nem jól csinálsz.
2016. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy alkati problémád van. Nem vagy túl sovány?
2016. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se kövér, se sovány.
2016. jan. 28. 18:35
 4/12 A kérdező kommentje:
Mit lehet rajt nem jól csinálni? Nem hasból szorítok.
2016. jan. 28. 18:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Mióta végzed az intim tornát?
2016. jan. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan, de 3 hónapja biztosan.
2016. jan. 28. 18:39
 7/12 anonim ***** válasza:

Az intim torna az egyik legjobb segítő lehetőség az intim terület erősítésére. Valaki már több hét gyakorlás után érez javulást, de valakinek jóval hosszabb idő szükséges, míg jobb lesz a helyzet.

E tornát naponta többször érdemes végezni, nem kihagyva napokat. Ha naponta végzed többször is és folyamatosan, akkor egy idő múlva biztosan érezni fogsz javulást. A Te szervezetednek több idő kell, mint sok más embernek is. Legyél türelmes, kitartó, aztán jön a pozitív hatás is.

2016. jan. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? Szűz vagy?
2016. jan. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Naponta hány percet? Nem vagyok szűz amúgy.
2016. jan. 28. 19:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Minél többet! Figyi! Nem véletlenül kérdeztem a korodat, mert ahhoz képest van más lehetőség is..
2016. jan. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!