Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok és még nem...

12 éves vagyok és még nem jött meg, de barnás váladék folyik. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nyilván még szűz vagyok, nem lehetek terhes, sokan azt mondjak ez a terhesseg jele... De mi ez? Ma hetfo van, eloszor szombaton volt, és azóta is van. Este nincs, csak napkozben. Lehet ez annak a jele hogy hamarosan megjon??
2016. febr. 1. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, annak a jele lesz. Hamarosan meg fog jönni. Kicsit talán korán, de ez alkat kérdése. Anyuddal miért nem beszélsz?
2016. febr. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ki mond ilyen hülyeségeket, hogy a terhesség jele???

Meg fog jönni hamarosan. Sőt, ez már lehet, hogy egy gyengébb menstruáció.

2016. febr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Anyum tavaly meghalt😥

Egyébként a nővéremnek is ennyi idősen jött meg de holnap leszek 13 ugyh. Vehetjuk ugy hogy 13 vagyok. 156cm vagyok és 35 kg. A googleba beírtam és ott csak olyat adott ki hogy terhesség első jele😣

2016. febr. 1. 10:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen ez a menstruáció jele.


A terhesség első 1-2 hónapjában előfordul, hogy menstruációs vérzés idejében jelentkezik gyenge vérzés. Ha egy nő nemiéletet él és fennáll a terhesség lehetősége (tabletta, kiszakadt óvszer, megszakításos közösülés) a vérzése pedig a megszokott mennyiséghez képest elenyésző akkor a terhesség is a lehetséges okok között van. De akkor sem feltétlenül jelent terhességet.


Egy szűz lánynál ez nyilván kizárható.

2016. febr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jegyezd fel a szombatot a naptáradba, mert ez már egy gyenge menstruáció. Lehet hogy a jövő hónapban is megjön és már erősebb lesz. Az első vérzés, esetleg vérzések van hogy csak barnásak, ez nem probléma. Az sem probléma, ha most pár napig barnás, és utána pirosabbra vált.
2016. febr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!