Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol fajhat a mellem ugyan...

Mitol fajhat a mellem ugyan ugy menstruacio utan mint elotte? Illetve el sem mult. Valaki volt mar igy? Esetleg jelzett babat?

Figyelt kérdés
Mondtak ha keves volt a menstruaciom akkor babas is lehetek de nekem mindig keves ugy hogy erre nem tudok hagyatkozni. Ja es mi elott megjott reggel csinaltam egy tesztet full nega es estre meg is jott bizhatok abban hogy mar valos eredmenyt mutatott akkor a teszt. pontosan ovulacio utan 13 nappal. Az a baj hogy a mell fajdalom melle nagyon ingerulekeny vagyok hisztis es siros :( nem birok szepen beszelni a parommal ugy erzem mindenbol elegem van. Tenyleg mar sajat magam nem birom. Hormon zavar esetleg okozhat ilyent?
2016. febr. 2. 17:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!