Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szed valaki még Controvul...

Szed valaki még Controvul 150mg/30mg fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
3 hónapja csak a helyettesítőjét adták a gyógyszertárban, de sem a nőgyógyász,sem a háziorvos nem tudta megmondani,hogy megszűnt-e vagy a gyógyszertári beszállító nem forgalmazza már.

2016. febr. 3. 06:56
 1/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__fogamzasgatlas__3.. hát itt olvastam egy kommentet, hogy más mindig megrendelte :S neten sok helyen láttam hogy nem is forgalmazzák.

sose hallottam még erről, pedig én már a 3. félét szedem :D szépen lassan váltottam mindig kisebbre, Diane-ről indultam.

Szerintem ilyen esetben (bevált amúgy?) érdemes lenne váltani valami elérhetőbbre.

2016. febr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szedtem* és mindig sokáig válogatott a doki, van egy nagy táblája rajta a gyógyszerekkel és alatta hogy kinek ajánlott, rendesen kikérdezett.
2016. febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia. Igen nekem bevált. Gondoltam arra én is,hogy iratok fel újat, csak nem tudtam eldönteni, hogy csak a mi gyógyszertárunkban szűnt meg vagy maga a tabletta szűnt meg.
2016. febr. 4. 19:59
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem válogatott. Elmentem hozzá, mondtam hogy szeretnék szedni tabit, megvizsgált és már mondta is az aszisztensnek hogy mit írjon fel. 2 évig szedtem ezt a fajtát.
2016. febr. 4. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!