Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet terhesseg?

Ez lehet terhesseg?

Figyelt kérdés
A barátommal januar1. Megszakitasos modszerrel lefekudtunk ket hetre ra csinaltam egy tesztet negativ lett egy het mulva megjott a menstruaciom Rendesen. Most valami virust elkaotam es hoemelkedesem van antibiotikumot irt fel az orvos. Tegnap szedultem tobbet jarok pisilni es ma barna folyasom volt.

2016. febr. 3. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha megjött rendesen a menstruációd, akkor nem vagy terhes.

A betegség miatt vagy most rosszul.

A barna folyás lehet valami fertőzés.

2016. febr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. febr. 3. 10:09
 3/7 anonim ***** válasza:

A "lehet" mindig ott van annak aki él szexuális életet, bármelyik védekezési módszer mellett, teljes biztonságot csak a szexmentes élet ad :) Nekem ezt a nőgyógyászom mondta.


A megszakítás rizikós nagyon!! A biztonság kedvéért csinálhatsz tesztet most is és még később is, de a jövőben inkább válasszatok egy jobb módszert, hogy ne kelljen stresszelni (a stressztől ráadásul kimaradhat, ami fokozza a gondot, ördögi kör lesz belőle).

Amúgy betegségtől lehet a rosszullét inkább, ilyen hamar nem jelentkeznek tünetek.

2016. febr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom de a folyas mitol lehet?
2016. febr. 3. 17:55
 5/7 A kérdező kommentje:

Ugy fekudtunk le hogy nem vette el a szuzessegem csak egy kicsit berakta.

Szoval meg szuz vagyok.

Nagyon felek hogy terhes lettem.

2016. febr. 3. 18:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudta csak kicsit berakni? Nem értem, Ha átszakítottq a szűzhártyát már nem vagy szűz. Ha meg át volt szakadva már valami miatt vagy kevésbé érezted de beléd rakta akkor sem!
2016. febr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaj te hülye liba, ha kicsit bedugta a farkát, már nem vagy szűz. Istenem, ennyi félreinformált idiótát ebben a kategóriában...

A szűzhártya pár centire van a hüvelynyílástól, tehát ha kicsit dugta be, akkor is átdugta rajta. És egy ember addig szűz, amíg nem jár benne farok. Benned járt, tehát NEM vagy szűz. Felelőtlen annál inkább... Lehetsz terhes, a teszt se pontos mindig, és ritkán megjöhet attól még a mensi, hogy egy nő terhes.

2016. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!