Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most mi? 20/L

Ez most mi? 20/L

Figyelt kérdés

Elkezdtem szedni a cypromix fogamzásgátlót, ezt javasolta az orvos mert túlzott androgén hatás a probléma nálam. Eddig nem szedtem fogamzásgátlót, beszedtem az első levéllel aztán vártam egy hétig ugye majd elkezdtem szedni a második levéllel. Igen csakhogy nekem épp 1 nappal előtte jött meg mielőtt elkezdtem volna a második adagot, de beszéltem a nőgyógyásszal azt mondta nem baj kezdjem csak el. Múlt hét szerdán jött meg és azóta sem múlt el vagyis inkább még barna. Szóval vér nincsen már de ez ami van nem akar elmúlni.

Mit tegyek?

Előre köszönöm a segítséget!



2016. febr. 5. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Jól értem: véget ért az első levél, vártál 7 napot és a 8. napon elkezdted szedni, a szünet 7.napján jött meg?


Egyébként a 7napon belül kell megjönnie, ha megvan még a 8. nap után is, nem gond, szedni kell.


Az első 3 levél alatt ilyen előfordul. Mivel nagyon a szünet végén jött meg és jött az újabb hormonadag, nem volt ideje a "kivérzésre" ezért most még kicsit maszatol. Most még normális, marad a tisztasági betét. Ha 3. levél után is ilyen akkor vissza kell menni.

Én ennek a másik fajtáját a Diane35-t szedtem. Csináltatott előtte vér és hormonvizsgálatot a doki?

2016. febr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen csinált de nem volt semmi komoly gond. Akkor jó csak eléggé idegesítő..pedig tökre megőrültem mert a gyógyszer előtt nagyon erős vérzésem volt mindig most pedig már nem véreztem annyira hanem normálos volt.

Remélem be fog állni

2016. febr. 5. 22:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!