Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy még azért...

Lehetséges, hogy még azért nem jött meg mert múlt hónapban nagyon felfáztam? Ezért fájna a bal oldali petefészkem is, mert meg akar jönni csak nem rég voltam felfázva? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, már nem vagyok szűz, dea barátommal védekeztünk, ha nem akkor is is időben kihúzta mielőtt elélvezett. Múlt hónapban nagyon felfáztamés még nem jöttmeg a menstruációm. A bal oldalt néha fáj a petefészkem és néha úgy érzem a hasfájást, mintha meg akarna jönni. Volt olyan, hogy 4-én,10-én,8-án és utána múlt hónapban 6-án jött meg. Nincs is még annyira beállva a menszeszem,csak annyi,hogy hónap elején van.

Előre is köszönöm a segítséget!


2016. febr. 7. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha vennél 2-300 ft-ért terhességi tesztet? Annyi pénzed csak van. Egyébként meg a kihúzás nem védekezés, attól simán lehetsz terhes. A felfázástól egyébként sem hiszem, hogy kimarad.
2016. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszi
2016. febr. 7. 16:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Betegségtől simán tud csúszni. A kihúzás egy működő védekezési mód, ha a fiú fegyelmezett, csak nem megbízható módszer. (De egyik sem 100%-osan megbízható.) Egy "terhességi" teszt meg tudtommal 1000 ft körül van...
2016. febr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!