Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a fejem a felállok?...

Miért fáj a fejem a felállok? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Péntek délután iszonyatosan rámjött a hasmenés, de csak egyszer. (Nemtudom számít-e, de előtte cukormentes, azaz édesítőszeres és gyónynövényes Ricola cukorkát ettem többet is.) Szombat reggel 37.2-es hőemelkedésem volt, és egész nap fáradt voltam. Most 37.5-6, viszont nem érzem magam olyan betegnek. Étvágyam nagyjából rendesen van. A homlokom fáj hogyha felállok. Így szokott akkor is fájni ha rendesen lázas vagyok, de most nem vagyok lázas. Csak egyszerű betegség ez? Az közrejátszhat hogy mostanában úgy érzem, hogy romlott a szemem? Kissé hipochonder vagyok, bocsánat.

2016. febr. 7. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Vírusfertőzések kísérő tünete a fejfájás, amihez időnként vérnyomás-probléma is társul.
2016. febr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A vérnyomás probléma alatt mit kell érteni? Mik a tünetei? Egyébként köszönöm a válaszod.
2016. febr. 7. 18:51
 3/3 A kérdező kommentje:
Most egész nap fáradt voltam, fájt a fejeem, szerintem volt hőemelkedésem is de nem éreztem mindig. Volt mikor minden elmúlt. Ez egy egyszerű vírus lehet?
2016. febr. 8. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!