Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi volt előbb a hüvelygomba...

Mi volt előbb a hüvelygomba vagy a péniszgombásodása?

Figyelt kérdés

Sziasztok a barátnőm (18/L) hétvégén arra panaszkodott hogy kidörzsölte a tangája és fáj neki (égető, dörzsölős érzése volt), az átlagnál kissé vörösebb volt a hüvelybemenete. Mikor elmúlt neki másnapra, "csináltuk"... ez után egyből panaszkodott hogy jobban fáj neki és kellemetlen. Aznap mikor haza kísértem és elindultam én is haza már a buszon picit viszketett. Reggel mikor felkeltem valami borzasztó módon szúrt, viszketett de semmi elváltozás nem volt, napközben megvizsgáltam és vörös foltok körbe, fehér "pattanás szerű" dolgok jelentek meg a makk alatt. Szüleimhez fordultam segítséghez, egyből mondták hogy gomba, és előfordul. Kenegessem primafucutorral vagy canestennel, hipermanganátos vízzel előtte fertőtlenítsem. Elmondtam a barátnőmnek is, és mondtam neki hogy jobb lenne ha ő is kezdene valamit magával, de az ő elmondása szerint már semmi baja, nem fáj,nem piros... és nem hajlandó az én betegségem miatt elmenni orvoshoz, kezelem és minden jó lesz.


A kérdésem az hogy tényleg meglehet az hogy csak nálam fordult elő? Nőknél jelentkezhet szakaszosan a tünetei?

(u.i: nem tudom mennyire fontos fogamzásgátlót szed.)

18/F



2016. febr. 8. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha hüvelygombája van menjen el orvoshoz, mert te hiába gyógyulsz meg ő visszafertőz.

És a leírásod alapján igencsak gombád van vagy volt.

Kap kúpot meg egy kenőcsöt, pár nap alatt oda is van a gomba, ennyit igazán megtehetne érted.

Ha halogatja csúnya fertőzése lesz.

2016. febr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, bocsánat. Rosszul fogalmaztam fent, róla nem tudjuk hogy van-e neki, mert már semmi erre utaló tünete nincs, és ő ezért nem akar elmenni orvoshoz.
2016. febr. 8. 23:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi volt hamarabb, a tyúk, vagy a tojás?
2016. febr. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Attól, hogy nincs tünete elmehetne. Sajnos a nőknél sokszor semmi tünet nem jelzi a gondot, csak akkor derül ki, amikor a férfinek problêmái lesznek szeretkezés után. Kikezelik és utána minden a régi. De máskülönben visszatérő probléma lehet. Sok éves tapasztalat, visszatérő gond nálunk.Sajnos van nő aki hajlamosabb rá, nálam pl. a terhesség alatt borzalmas volt, amúgy ha felfáztam kicsit, rögtön jelentkezett a tünet a páromon. /41/
2016. febr. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bocs, lemaradt. A tangát anno, emiatt váltottam le. Nem a legjobb viselet ilyen esetben, akármennyire is szexi. /persze azért nem kell elhajítani, csak nem egésznap használni/
2016. febr. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A ferfin en ugy tudom,hogy piros kiutesek formajaban jelentkezhet, nem olyan egyertelmu mint a noknel.
2016. febr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!