Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten kombit 17 évesen?

Canesten kombit 17 évesen?

Figyelt kérdés

Hüvelygombám van 1 napja és most néztem utána milyen gyógyszert kéne használnom, mindenki a Canesten kombit ajánlotta.

Utána is néztem és azt írja, hogy 18 éves kor alatt nem használható. De miért nem? Ha elmegyek a patikába nem adják ki vagy mi? Nem érzem, hogy el kéne mennem dokihoz mert azonosítottam a tüneteimet és tökéletesen megegyeznek az általános hüvelygomba tüneteivel. Kérlek segítsetek!


2016. febr. 10. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:

"Nem érzem, hogy el kéne mennem dokihoz mert azonosítottam a tüneteimet "

azért sztem nem ártana elmenned.nem bánt a nőgyógyász. legalább pontos diagnózist kapsz+jobb esetben olcsóbb és jobb alternatívát a kezelés tekintetében.

amúgy ha nem vényköteles a canesten kombi, akkor oda fogják adni, a kutyát nem érdekli, hogy hány éves vagy. de ha nagyon akadékoskodnak, mondd, hogy a nővérednek lesz. de mondom, ajánlom az orvost.

2016. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez csak egy kötelező jogszabályi kiírás, ha rajta van a gyógyszeren. Még a gyermek-nőgyógyászati osztályon, 12 évesnek is kiírják, ha olyan a szervi állapota. El akarják kerülni, hogy a fiatalkorúak össze-vissza alkalmazzanak ezt-azt. Vannak olyan gyógyszerek, amiknél ha korbesorolás van írva, akkor feltétlenül orvossal kell beszélni az alkalmazásuk előtt.

Te 17 évesen nyugodtan alkalmazhatod ezt egyedül.

Nem lesz tőle semmi bajod! Megpróbálhatod és ha jól diagnosztizáltál, akkor elmúlik a panaszod. Ha nem, akkor orvoshoz mész. Ennyi. Gyógyulást.

2016. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

figyi, en csak annyit mondok, h a canesten egy nagy.....nekem sosem hasznalt az amit felír a doki teljesen mas, vagy kapsz szájon at szedhetőt.

lanyomnak 12 evesen adtak szajon at szedhetöt.gondolom az uszodaban szedte össze :///

2016. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

De jó,hogy ma már mindenki orvos,aki elolvas pár tünetet..

Ha valami bajod van,irány a doki!

2016. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Canesten combi a gombára 95%-ban tökéletes lesz. Kárt NEM okozol vele, max nem segít és akkor marad az orvos.
2016. febr. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az a baj a gombával,hogy nehéz véglegesen megszabadulni tőle. amúgy sem árt 17 évesen elmenni nőgyógyászhoz, főleg ha már nemi életet élsz. de ha nem, akkor sem hajtanak el.
2016. febr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért 17 évesen még nem kell nőgyógyászhoz menned, hacsak nincs valami bajod, vagy nem élsz nemi életet legalább egy éve.

Ha szüz vagy, akkor 23 év körül kellene majd az első szűrésre menned.

2016. febr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!