Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki Miskolc legjobb magánnőgyóg...

Ki Miskolc legjobb magánnőgyógyásza? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nem gyermekvállalásról vagy szülésről van szó, hanem szexuális-pszichés panaszokról. Természetesen tudom, hogy nem feltétlenül nőgyógyászt kell felkeresnem, de elsőnek úgy gondolom, hogy mégiscsak egy nőgyógyásszal kell konzultálnom és részletesen kivizsgáltatni magam, hátha valamiféle hormonzavarról vagy a fogamzásgátló tabletta cseréjéről lehet szó.

A ,,legjobb" alatt olyan tulajdonságokat értek, mint az, hogy maximális figyelmet szentel a páciensnek, figyelmesen meghallgatja a panaszait, törekszik arra, hogy a szaktudása szerint a lehető legmegfelelőbb módon kezelje a betegét, azaz nem csak 10 perc alatt lerendez, aztán felír valamilyen gyógyszert...

Szeretnék egy olyan orvost találni, aki foglalkozik is velem és bizalmasan végighallgatja a problémáimat.

Köszönöm a válaszokat!



2016. febr. 10. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én Sólyomvári doktornőt tudnám neked ajánlani. Nagyon rendes és figyelmes. Eddig bármilyen témáról tudtam vele beszélgetni. Előfordult, hogy olyan dolgokat/betegségeket is átbeszéltünk, ami nem kifejezetten nőgyógyászati. Sok más területen is otthon van és nagyon kedves. Mikor a kisfiammal lettem terhes, pont aznap véreztem, mikor hozzá kellett mennem. A nagy ijedtség miatt el is felejtettem neki fizetni, de nem szólt érte. Mondta, hogy majd másnap hívjam, ha végeztem UH-on, hogy mit láttak. Tehát nagyon emberséges és rád szenteli az időt. A pátriánál van magánrendelése. Abban a lépcsőházban, ahol egy hangszerbolt van alul.
2016. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2016. márc. 1. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!