Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma jött meg először mit tegyek?

Ma jött meg először mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apummal és a bátyámmal élek és nem tudom hogy mit csináljak (anyum meghalt). És apummal nem merek erről beszélni mit csináljak?
2016. febr. 11. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Mond el apudnak nyugodtan. Én is féltem elmondani otthon. De ez természetes folyamat, senki nem fog ezért bántani. Szólj apukádnak hogy nővé váltál és most már szükséged van betétre. :)
2016. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Apukád tud arról, hogy egyszer megfog jönni neked. Nyugodtan mond el neki. Kérd meg, hogy vigyen el a boltba betétért. Nem fog megenni, nem ciki szólni neki. Anyukádnak is volt, és apukád pontosan tudta, hogy mikor, és mivel jár a dolog. :)

Menjetek vegyél Always betétet, 3 cseppeset, vagy nagyobbat és éjszakait. Mindegyikből legalább 2 csomaggal.

2016. febr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Menj el a boltba és vegyêl egészsgügyi betétet,libresset mondjuk.
2016. febr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek ma elmondtam neki és csak annyit mondott hogy irány az interspár.. :)
2016. febr. 11. 22:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Na látod! Kár volt félni! :)
2016. febr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem először ne tampont használjál, arra még ráérsz később is.

A a végén használhatsz már tisztasági betétet is. Ha nagyon erős a vérzésed akkor használhatsz éjszakai betétet...

Én ajánlanék neked néhány terméket amik nekem beváltak.

Egészségügyi betét:

[link]

[link]

[link]

Tampon:

[link]

[link] (ezt én nem használtam, de barátnőim azt mondják, hogy jó)

Tisztasági betét:

[link]

[link]

Nem 1000% hogy ugyan ezek neked is beválnak, de én ezeket használom már jó ideje. De suliban barátnőidet is nyugodtan megkérdezheted, (akinek megvan) hogy ők mit használnak és, hogy jó-e.

2016. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És amúgy tampont még nem is szeretnék...Maradok inkább a betétnél ja amúgy köszi a típúsokat
2016. febr. 13. 00:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Szivesen es kérdezz nyugodtan ha valami erdekel.
2016. febr. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oksi köszi!:)
2016. febr. 15. 21:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Na melyik vált be? Próbáltad a tampont?
2016. ápr. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!