Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Németh Anna nőgyógyásznál...

Dr. Németh Anna nőgyógyásznál (XVII. kerület, Medical Center) járt már közületek valaki? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2016. febr. 12. 15:50
 1/5 anonim válasza:
Felejtsd el durvan vizsgal alkedves irigy a fiatal lányokra
2016. febr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én pont most voltam nála múlthéten.

Írj rám privit, és megírom a véleményemet.

2016. febr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mmango válasza:
Egy iszonyat! 20 ezerért olyan citologiai leletet kaptam amiben nem volt ertekeles, es meg hulyenek is neznek. Megmutattam masik nogyogyasznak mert fura volt hogy nincs rajta orvosi alairas es pecset es egymasnak ellentmondo rubrikakva van ossze-vissza ikszelgetve, es a masik otvos is megerositette hogy ez egy kezelesi lap de nem lelet. Visszamentem, mar az asszisztens elhajtott, hogy ez egy negativ lelet! Megkedeztem hol a citologia eredmenye, nem tudta rajta megmondani mivel nem volt semmi ilyesmi kitoltve. Most el kell mennem masik orvoshoz hog ujra levegyék, mivel van elvaltozas, ha nwm lesz jo az eredmeny akkor vesztettem eg csomo idot, eleve egy honapot kellett varni az “ eredmenyre”. Mindenkinek azt ajanlom messzirol keeulje el ezt a lehuzos lelkiismeret nelkuli doktornot.
2019. aug. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Bunkó és sértegető stílusa van ismeretlenül is. Nem ért szerintem a szakmájához, a rákszűrést meg tudja csinálni (azt is fájdalmasan), de mást nem. Ránézésre közölte hogy fertőzésem van és előzetes megbeszélés után ezzel az indokkal nem rakta fel nekem a spirált.

Másnap egy másik orvoshoz elmentem ugyanúgy a Medical Centerbe, aki azt mondta hogy semmi akadályát nem látja a felhelyezésnek, fel is rakta azóta minden rendben. Ezek szerint feleslegesen fizettem ki nála a vizsgálati díjat és cserébe félrediagnosztizált, a spirált sem rakta fel és még sértegetett is.

2020. dec. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A legbunkóbb orvos, akinél valaha voltam, sírva jöttem ki a rendelőből. Egy egyszerű fertőzés miatt mentem el hozzá, ő többször sértegetett és nem válaszolt normálisan a kérdéseimre, flegma volt és lekezelő. Évekkel korábban történt ez, még ma is haragszom miatta; utólag láttam csak, hogy mennyire gáz, hogy egy fiatal lánnyal ennyire paraszt volt.
márc. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!