Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 7-én volt rendes enstruációm...

Marri kérdése:

7-én volt rendes enstruációm ami 5 napot tartott ma pedig enyhe rózsaszines vérzést tapasztaltam! Olyasmi mikor a havi 1 napja csak fájdalom nélkül, tapasztalt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
2016. febr. 15. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Én kb egy éve küzdök hasonlóval, több orvosnál is voltam, fizikai elváltozást egyik sem talált, volt aki szerint hormonzavar, de olyan is aki szerint "normális". Na ja.

Szerintem te is menj el orvoshoz, nehogy méhszájseb, ciszta vagy polip legyen.

2016. febr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
elmult ugyhogy lehet csak peteérésem lett volna??de ilyen hamar??
2016. febr. 16. 15:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is általában 1-2 nap ez, erre mondják hogy normális, főleg ha félidő tájékán van. Múltkor mondjuk 4 nap volt, utána rá a mensi előtt 4 nap szintén, "nagyon örültem" neki. :( Legutoljára meg mensi után kb 5 nappal, egy nap erősebb, úgyhogy megint megyek majd dokihoz :(

Azért szerintem menj el orvoshoz, mert lehet méhszájseb is, főleg ha előtte esetleg voltál férfival.

2016. febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!