Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek a tunetek utalhatnak...

Ezek a tunetek utalhatnak nogyogyaszati problemara vagy inkabb emesztorendszeri?

Figyelt kérdés
Par napja mult el a menzeszem, egy eve szultem, az utan a menzeszem gyenge, 4-5 naposak es keves is. Rendszertelen is, altalaban kesik, van hogy egy hetet is. Most miutan elmult elkezdett fajni a hasam, picit gorcsol, olyan erzes, mintha fel lennek puffadva vagy el kellene vegeznem a nagy dolgomat, de nem tudok semmit sem produkalni a wc-n. Nyomasra nem faj az alhasam, inkabb a koldokom alatt kozvetlenul. Derekam is kicsit faj. Hullamokban jon ram az enyhe gorcs. Nyomasra volt, hogy hallottam mozogni a beleimet. Nem tudom, hogy kerjek-e idopontot nogyogyaszhoz vagy ne, eleg sokaig tart ott sorra kerulni. Hozzateszem mostanaban eleg gyatran eszek, naponta 1-2 nap van normalis etkezesem, a tobbi csak par falat ossze-vissza. Az idegeim is jatszanak velem a gorcsoles miatt, neha erzem ugralni az ideget a hasamban.
2016. febr. 18. 17:05
 1/1 anonim válasza:
Szia! A menzesz minden szülés után változik. Előbb nőgyógyászatra kellene elmenned. A hasi fájdalom általában kisugárzik a deréktájékra is. Igyál sok folyadékot, az fontos. Én mind a két helyre kérnék minél előbb időpontot. Amelyik előbb van, az már mond valamit, esetleg nem is kell a másikra elmenned. De kérjél minél előbb! Jobbulást kívánok! Judit
2016. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!