Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől változhatott a megvonáso...

Mitől változhatott a megvonásos vérzésem?

Figyelt kérdés
Fog.gátlót szedek, hétfőn szoktam abbahagyni (utolsó szem), csütörtökönként szokott megjönni, kedden veszem be az elsőt, viszont most csütörtökön semmi nem volt, pénteken jött meg, azóta 1nap/tampon mennyiségű lesz. Előző megvonásosomnál is ez volt, és utána még napokig barna maszatolásom volt. Eviden, hogy orvoshoz kéne fordulnom (csak az a baj, hogy nagyon nem vagyok a magyar gyógyászat, meg úgy ált. a gyógyászat hive). De szerintetek mi lehet a baj? Hormonális problémák vagy vmi más? Én mondjuk babának nagyon örülnék, engem nem zavarna, ha mondjuk egy babus kavarna be. Valaki tapasztalt már ilyet? Nekem furcsa, hogy most máskor jött meg, és tényleg vmivel kevesebb mennyiségű.

2016. febr. 22. 01:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Csak fogamzásgátlót használunk, párom belém szokott élvezni. Sajnos kicsit szétszórt vagyok, így néha előfordul, hogy pár órával (még kb. 12 óránál kevesebb) később veszem be a gyógyszert. Gyomorrontásom viszont volt közben, de szerintem nem zárós határon belül. Tudom, hogy a terhességi tesztek, pár száz forintba kerülnek, de feleslegesen nem akarok tesztelni.
2016. febr. 22. 01:50
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha orvoshoz nem akarsz menni, tesztet nem akarsz venni, akkor szerinted itt van vki aki beléd lát, és megmondja a tutit? Először vegyél tesztet, majd azzal együtt bandukolj el az orvoshoz. Hiába nem vagy a "gyógyászat" híve, attól még igen is nőgyógyászhoz el kell menni, ilyen esetben meg főleg. Amúgy a terhesség nyilván fent áll, mint mindenkinél aki szexszel.
2016. febr. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!