Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemtudom mivan velem valaki...

Nemtudom mivan velem valaki segítene? Többi lent

Figyelt kérdés
Nemtudok aludni...vagy ha álmos vagyok akkor még sokáig fent vagyok és próbálok elaludni de nemtydok egyhamar...csak teljesen betakarva a fejem és egy kis levegözö nyilást hagyok ki a számnál...ha egyedül vagyok félek...olyan érzésem van mint ha figyelnének...a tükröktöl is félek mert onnan is érzek valamit....és muszály vagyok mindig megnézni a tükröt....nagyon félek...egyre jobban....félek elaludni ma sem aludtam hanem feloltottam az egész házban a lámpát és végig feküdtem éberen....vagy ha megpóbáltam volna aludni befordultam a falnak és a takarot a fejemre raktam...de éreztem h figyelnek és nemtudtam aludbi továbbra sem....és ez nagy baj mert már mennem kell suliba....ami nagyon messze van és mindennap 3 óra plusz 3.óra haza....03:03kor felébresztettem anyumat h jöjjön ki...mondtam h csináljon szenes vizet....amit egyébbként elég gyakran csinál...és most nemmondta h hány szál gyufa jött le...de nagyon aggódott...semmitsem aludtam...segitsetek mit tegyek...

2016. febr. 23. 04:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Utána sem volt jobb,hogy anyukád vetett vizet? Azt sem mondta,hogy férfi vagy nő?
2016. febr. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fordítsd meg azt a tükröt... velem is volt ilyen, csak nálam nagyon eldurvult a dolog, a pszichiátriai osztályon kötöttem ki... sztm menj el dokihoz amíg nem késő. De lehet vény nélkül is kapni Valeriana nyugtatót, az segít aludni... csak este érzed hogy figyelnek?
2016. febr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nálam is durva volt....annyira nagyon h féltem egyedül lenni...kiakaetam ugrani az ablakon a félelem mondent túl szárnyalt majd vettem egy fordulatot és most visszajött de ha félek csak rosszabb lesz....
2016. febr. 24. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!