Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 4-5 hónapja nem jött meg...

Már 4-5 hónapja nem jött meg a menstruációm. Csináltam 3 tesztet de nem vagyok terhes! akkor vajon mi a bajom?

Figyelt kérdés
még nem tudtam el jutni orvoshoz mert sokat dolgozok...de kíváncsi vagyok h miért lehet ez

2016. febr. 24. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mióta menstruálsz?
2016. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp menj el orvoshoz, rengeteg oka lehet, és jobb ha kivizsgál.
2016. febr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

22éves vagyok

14éves korom óta....bár volt már olyan h 7-8hónapig is kimaradt aztán egyszer csak újra meg jött onnan megint időben menstruáltam egy jó darabig

2016. febr. 25. 13:18
 4/6 anonim ***** válasza:

1. felelőtlen vagy, hogy mindent magad elé helyezel.

2. buta is vagy, mivel komoly szervi bajod lehet v hormonbaj

3. lehet h csak szimplán durva fogyókúrában vagy v anorexia stb

4. férfi vagy - utóbbi csak poén, a kommentem komolysáfát akartam ellensúlyozni. - bocs :( a lecseszés után akkor most komoly hangnemben: az a nyomorult munkahely nem fog veled foglalkozni ha meghalsz v lebénulsz v meddő leszel. megvonják a vállukat esetleg elmegy pár kollégád a temetésre (ha pl daganatod lenne ne adj Isten) és ennyi, élik az életüket. Nehogymár egy munkahely rendelkezen az életeddel. AKármi is legyen, egy életed van. ha ezek nem tolerálnak annyira, hogy ezt elfogadják, akkor keress másik melót mert másik életet nem fogsz tudni találni. Nem hiszem el, hogy nem engednének el pl szivességből egy-egy másik kolléga.

Fiatalon az ember hajlamos túlértékelni magát és a saját életét, hogy áá vele nem történhet baj de történhet. SZóval kérj időpontot egy nődokihoz. Majdcsak tudnak helyettesíteni a kollégáid arra a max pár órára (kb minden városban van már ilyen rendelő) tehát nem kellene messze utaznod érte.... Gondolj magadra.

2016. febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Igaza van az előttem szólónak. :)

14 éves vagyok, és 7 hónapig nem jött meg. (2014 dec. - 2015 júni.) Mivel még fiatal vagyok (Akkor 13 voltam.) és anyukámnak is volt, hogy hónapokig kimaradt a vérzése ennyi idősen, nem vitt el "feleslegesen" nőgyógyászhoz. Csak aztán június 2-án tesi órán amikor talaj-gyakorlatoztunk elkezdett fájni a hasam. Mire délután hazamentem a suliból nagyon rosszul lettem. Rettenetesen fájt a hasam, a jobb lábam először csak zsibbadt, majd teljesen érzéketlenné vált. Anya hívta a mentőket, bevittek a kórházba kivizsgálásra. A hasi ultrahangon egyértelműen látható volt egy 10x8 cm-es ciszta a méhem mögött, és egy 6x5 cm-es a jobb petefészkemen. A lábam azért bénult le egy időre, mert az egyik édeske nyomott egy ideget. Végül még aznap sürgősségi műtét lett belőle, mert a nagyobb ciszta felrepedt, tehát belső vérzésem is volt. Végül 4 vágás lett a hasamon, mert először laparoszkóppal próbálták kivenni (3), de túl nagyok voltak, úgyhogy végül lett még egy bikini vonali csíkom is (1). Nekem a jobb petefészkem sínylette meg a dolgot. (Ki kellett vágni belőle egy darabot, a ciszta teljesen körbenőtte...) A hegesedés, összenövések miatt 50%-al kevesebb esélyem van a jövőben a teherbeesésre.

Nem akarlak ijesztgetni, de megéri az az egy nap szabi, és hogy esetleg morogjanak utána. :) ;)

Nekem 13 évesen elég nagy traumát okozott ez az egész... :(

2016. febr. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 vidak judit válasza:
Sziasztok nekem egy ojan kérdésem lena hogy 3honapja nem jót meg és voltam 2szer dokinál és monta hogy nem lát terhességet és sami bajom nics minden rendbe van velem akor mert nem jön meg monta hogy menyek visza egy hónap múlva jolán ha valami tanácsot áthatok mert azért megijedtem mi lehet az oka koszonom
2021. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!