Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért járnak februárban...

Miért járnak februárban tornacipőben a lányok?

Figyelt kérdés

Csak szerintem felelőtlenség és divatolás? Aztán majd jön a felfázás.

Valaki mondja már meg hogy miért nem tudnak várni még legalább egy hónapot ezzel?!



2016. febr. 25. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Ma egy olyan csaj jött velem szemben, akinek se a pullóvere, se a dzsekije nem takarta a derekát.

2 fok volt nálunk!

Hülyék! De hát az ő bajuk.

Melegen is lehet csinosan öltözni. És még csak hülyének sem néznek.

2016. febr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Kérdező Te milyen lábbeliben jársz?

Tornacipős fiú vagy?-)

2016. febr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

19 éves lány vagyok és bélelt csizmát hordok:D igaz nem térdig érőt,de nem is bokacsizmát,hanem a kettő között:)

Tavasszal én is tornacipőt fogok valószínűleg...TAVASSZAL:)

2016. febr. 25. 18:06
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Teljesen egyetertek veled, Kerdezö, valamelyik nap epp en is ezen merengtem el... Most ez divat valamiert, de szamomra a legfurcsabb, mikor bokaig erö vagy felhajtott sztreccsfarmerral veszik fel, melle bokazokni, es a nadrag meg a cipö között igy szabadon van a lab. Multkor is lattam egy ilyet, amikor konkretan HAVAZOTT. En is nö vagyok egyebkent, es telen csizmaban jarok, havazaskor raadasul terdig eröben... Tavasszal en is nagyon szeretem a tornacipöt.
2016. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen,a csupasz bokára ránézek én is és engem ráz ki a hideg tőle!

Buta tinik,csak azt nem értem hogy a szülőnek sincs annyi esze hogy ne engedje úgy el otthonról a gyereket?!

2016. febr. 25. 18:17
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan már annyira nincs hideg. Nekem gyakran kell mennem elegáns cipoben és soha nem fáztam még fel, pedig csak egy nylonharisnya van alatta. Ha valakinek jó az immunrendszere akkor nem lesz semmi baja. Egyébként sokan gondolják, hogy minden apróságtól meglehet betegedni, ennyire nem kell minden apróságért aggodni. Jóval veszélyesebb ha valaki 2-3 napig nem alszik rendesen, nem fogyaszt vitaminokban gazdag ételeket, ilyenkor tényleg pillanatok alatt lebetegszik az ember.
2016. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Szia! Engem is nagyon idegesít hogy ezek a mai lányok hogyan járnak...láttam olyan is februárban hogy egy vékony bőrdzseki kicipzározva vagy a farmer nadrág felgyűrve...boka kint...:O

istenem hogy nemt udnak ezek várni :D MAGAMUTOGATÁS az egész :) hiszen az anyjuk nem nevelte meg, ezt látják jónak ha így öltözködnek :) nincs ki rájuk szólna! na de én megnevelném őket :D

Ha már most lengén öltöznek ilyen hidegben..mi lesz velük nyáron -.-

2016. márc. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!